Bir kızın sevgilisi olmaması mümkün mü?

Çevrede duyuyorum şu kızın sevgilisi yokmuş, erkeklerle anlaşamıyormuş ya da hiç sevgilisi olmamış şeklinde palavralar duyuyorum, bir kızın sevgilisi olmaması mümkün mü ya? özellikle bu devirde?

0|0
16|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bence mümkündür.Tabi kendini satma durumu giderek normal bir hal almaya başladığı için kızların sevgili bulması kolaylaşıyor. Yazık.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• o insan benim :D anlayamadığım nokta niye herkes aynı tepkiyi veriyo.niye olmuyo açıklayım sana genelde sevgiliden sevgiliye koşan kızlar gerçekten o insana aşık olmadan o insanla çıkarlar.ama benim hayata bakış açım o kişinin kişiliğini tartıp biçip ancak ona aşık olduktan sonra sevgili olmaktır en azından ben bunu doğru buluyorum.okadar çok gelen insan oluyoki ama bişeyler eksik kalıyo tipi çok iyidir ama komik değildir ya da görüşlerimiz uymuyordur sohbeti iyi değildir falan :) önemli kriterler bunlar

0|1
    0|0
  • benimde olmadı ne yapayım ?

0|0
    0|0
    • bişey yapma ama u devirde olmadıysa sorunların vardır ya da herşeyin farkındasın benim gibi :))

• farkındayım.

• Mümkün değil.

Ama şu açıdan bak. Ben hemen sevgili bulabilirim. Ama bulduğum sevgili muhtemelen abaza bir erkek veya özgüvensiz bir erkek olacaktır.

Düzgün sevgili bulmak zor. Yoksa öbür türlü, bir kız her an sevgili bulabilir tabi. Tipi çok çirkin olmasın yeter.

0|0
    0|0
    • kızlar için öenmli değilki düzgünlük, erkek olsun yalnız kalmasınlar yeter onlar için :))

• bir gün senide kullanırlar farkına varamazsın veya farkında olduğunda iş işten geçmiş olur :))

• Ben kimse kullanamaz. Hele erkekler hiç kullanamaz. İyi günler :)

• herhalde mumkun sevgılı cokta onemlı bısey degılkı bazen sadede boşluk doldurma oluyo oyuzden kıısıden kısıye gore degısıyo

0|0
    0|0
    • sırf boşluk doldurmak için sevgili buluyosun yani :))

• ama yanlış bişeyi savunuyosun farkında değilsin :)

• benımle alakası yok bazı bayanlar boşluk doldurmak ıcın baba sevgısı almayanlar ozellıklede boşluktan kasıt budur ben zaten 2 hafta sonra nısanlanıyorum ne sevgılısı :)

• Size göre ya da bana göre normal gelmeyebilir ama kıza erkek arkadaşı çıkma teklifi etmediyse o da cesaret edip erkek arkadaşına çıkma teklifi edemiyordur.Çünkü kızlar erkeklerden çıkma teklifi etmelerini isterler.

0|0
    0|0
    • anormal mi bu

• Aynen insanın hiç mi erkek arkadaş olmaz değil mi?

• sen ne çekiyon dostum :)) bir anormal değil diyon, ne dediğin belli değil :))

• Mümkün

0|0
    0|0
  • valla benim yok ne yalan söyliyim erkeklerle konuşurum diyolağa girerim ama sevgilim yok...şimdi acı tarafı şu kuzenimin bile var.

0|0
    0|0
  • Mümkün tabi benim çevremde de var öyle kızlar

0|0
    0|0
    • bebelerden bahsediyon herhalde :)

• Mümkün, benim hiç olmadı mesela. Neden mümkün olmasın ki?

0|0
    0|0
    • yaşın küçük ama bu devirde yine anormal bişey.

• yaşın ilerleyince geçer daha bebesin :D

• allah aşkına 18-24 yaş aralığındasın kendinden en fazla 6 yaş küçük biriyle bebe diye dalga geçiyosun neyin kafasındasın la ?

• Kız istemiyorsa sevgilisi yoktur

0|0
    0|0
  • Evet mumkun tabi benim bir arkadasim var lise 2 ye dogru ilkkez bir sevgilisi oldu çokta güzel bir kız duyan şaşırıyordu ki hala öyle 1 kisiyle çıktı ondan ayrilinca baska kimse girmedi hayatina

0|0
    0|0
  • doğal. vardır mutlaka. her insan aynı diye bir kaaide yok

0|0
    0|0
  • Benim de yok . Seçici olursan olmuyo

0|0
    0|0
    • bu zamanda seçici olmak lazım.

• Gayet normal .

0|0
    0|0
    • bence anormal, mümkün değil böle bişi

• Mumkundur niye mumkun olmasin ki ?

0|0
    1|0
    • 2013 yılındayız artık bakire olmayan kıza, deli gözüyle bakıyolar, nasıl sevgilisi olmasın?

• ne alakası var yılla zamanla çağla ? kişiliğini koruyan her yerde korur.

• Mümkün . Hiç sevgilisi olamamış birileri hala var bunda anormal olan birşey yok siz fazla abartıyorsunuz

0|0
    0|0
    • bu devirde anormal, kör sağır dilsiz olsa bile bir kız sevgili bulur

• bu tipsiz erkekler için geçerli, yakışıklı ve zengin olanları sevmemesi imkansız :)

• karakter meselesi kişiye göre değişir. Sen inanamak istediğine inanıyorsun. Ama ben dediklerimin arkasındayım ve eminim. Çünkü daha deminden beri böyleler dedin sonra ama böyleler ama böyle olursa böyleler diye atladıkça atladın . Dediklerine kendin bile zor inanıyorsun

Erkekler Ne Diyor 3

• Mümkündür...

Bu devirde daha mümkündür...

cut.

0|0
    0|0
  • Olabilir kardeş olabilir :) Şaşırma bu kadar :D

0|0
    0|0
  • mümkün tabikide kız istemiyo olabilir korkuyoda olabilir :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...