BCAA mı optimum whey mi

evet arkadaslar yorumları görelim ----------------

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• whey en hızlı kana karışan protein tozu abi whey candır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 7

• Optimum whey.

0|0
    0|0
    • 6 ayı geçtiyse kg başına 2.5 gr

• Tamam kolay gele

• eyw yorumun icin

• Bcaa ile Whey protein'i ne amaçla karşılaştırdın anlamadım? İkisine de ihtiyacın var senin. Büyütmek istiyorsan Amino, parçalamak istiyorsan Bcaa. Whey sürekli kullanman gerek

0|0
    0|0
    • para bakımından zaten antreman sonrası bcaa alınır hemende proteinde uzun süre kullanabilirim sabah ve gece yatmadan önce mesela bcaa daha mantıklı geldi param kısıtlı 2 sini alamam

• Optimum whey değil de daha zengin bir bcaa'lı protein alabilirsin. Sadece bcaa almak mantıksız olur. Proteine çok ihtiyacın olacak

• yok vücuda cok yüklenmenin bir faydası olmaz zaten dogal olarak baya protein alıyorum bcaa yeterli eyw

• Wheyden asla şaşma

0|0
    0|0
    • simdi bulka giricem iyice sismeye calısıcam kısın ondan dolayı zaten dogal olarak baya protein alıyorum resimlerime bir bakarak yorum yapabilirsin ne almalıyım bcaa nın icindeki maddeler baya ilgi cekici geldi ondan dolayı

• vucudun güzel ama sırt ve omuzlara Biraz daha yüklenmen lazım

Kür yapsan daha iyi olur gibime geliyo yaş kaç ?

Bulk iyidir senin için ama yağlanıcaksın kış ayından çıktıkdan sonra bahara girince biraz cadio yağları atıp yaza bomba çıkarsın

Sana tavsiyem basit bir kür bulk döneminde dahada şişiriçekdir seni

Yağlandıkdan sonra clenbuterol kullanrak yağıda atarsın ama bahar ayında

• yaş 21 kür yapıcamda simdi pek bilgim yok kürlerde bana özelden yardım edersen sevinirim

• ölecen gitcen

0|0
    0|0
  • peynir suyu . yorumum

0|0
    0|0
  • bunlar nedir

0|0
    0|0
  • optimum whey

0|0
    0|0