Crossfit? Boks? Bodybuilding?

Daha önce bir yıl kadar boks yaptım. Bırakınca fitness a yöneldim amacım kas kazanmaktı. Şu an devam etmek istiyorum ama hangisinden devam etmeliyim bilmiyorum. sizce?

• Crossfit
    A seç
  • Boks
    B seç
  • Bodybuilding
    C seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|7

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 7

• Bayan crossfitci az, istanbuldaysan crossfit balaban ya da crossfit34 ü öneririm, ben de crossfit yapıyorum ve bence normal bir insanın sporla ilgili tüm beklentilerini karşılayabilecek ve fitnessa gidip sadece düz agırlık kaldırmaya nazaran çok daha etkili, esneklik çeviklik adaptasyon da saglayan bir spor.

0|1
    0|0
  • Orantılı Kas kazanımı, yağsız görünüm için bodybuilding 👍

0|0
    0|0
  • Bodybuilding yazmışsın, erkekleşmeyi yüzde sakal çıkmayı vs. göze alıyormusunda..

0|0
    0|0
  • karate

0|0
    0|0
  • kick boks yap istersen ogretitim 19 yaşında 1.89 97 kilo aslan gibi delikanliyim

0|0
    0|0
  • kick boks 😏

0|0
    0|0
  • Bodybuilding ve fitness tamamen birbirinden ayrı bence fitness daha iyi daha fit görünmeni sağlar bodybuilding hiç bir kadına yakışmıyor bence fazlasıyla kaslı yapıyor çünkü

0|0
    0|0
    • 9gün

Zaten istesemde çok kaslı bir görünüm kazanamam :)

• 9gün

Peki fitness sana önerimdir o zaman 🙂 8 aydır gidiyorum bir yerden sonra aşırı zevkli oldu spor 🙂

Kızlar Ne Diyor 3

• amacın kas kazanmaksa fitness en iyisi

0|0
    0|0
  • Crossfit

0|0
    0|0
  • Hadi Crossfit bir derece de boks nedir, bodybuilding nedir ya?
    Bir bayana hiç yakışmayan şeyler bence, hem kaslı ve iğrenç bir görüntü olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...