Siz olsanız ne hissederdiniz ne düşünürdünüz?

Zamanında Eda adında bir kızla çıkıyordum aslında biraz ciddi gibiydik hatta o bana çıkma teklifi etmişti ayrıldıktan 3-4 yıl sonra istemeye geldiler Eda yı ve benim abimin adı Bekir istemeye geldikleri gün annesine demiş ki Bekir e haber yollayın o beni alcaksa şimdi istemeden vaz geçerim demiş ve abimle onun arasında kesinlikle bişi olmadığına eminim çünkü abim 11 yaş büyük ve abim öyle bana filan benzemez yani cool dur çok daha seçici ve eda asla ona göre değil bunlara eminim sizce burdan ne çıkarmam lazım

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• Belki senin hic bilmedigin biri daha gecti aradan o isimde 3 4 yildan bahsediyosun sonucta

0|0
    0|0
    • hayır abimden bahsediyor çünkü anneme söledi annesi eğer istiyorsa bekir işten vaz geçecekler diye

• aramama gerek yok bide bu kız beni pazar günü evine davet etti gitsem mi gitmesem mi?

• kızla hem ayrılmışsınız hem kız böyle bir laf atıyo ortaya sen de hala evine gitsem mi diyosun. bence bu kızla diyalogunu kes kardeşim sana tavsiye

Kızlar Ne Diyor 3

• o kızdan iki kardeş uzak durun yakar adamı

0|0
    0|0
    • abimin zaten olaylarla alakası bile yok sadece ben olayın içindeyimde bu olay beni sence de yaralamaz mı?

• git evine murat tamm mı!

0|0
    0|0
    • canım sana anlatmadığım bişi var burda anlatamam özelde sölerim

• bnce herkese bu kadar güvenme abin bile olsa

0|0
    0|0
    • abim gidipte benim çıktığım birine asılmaz ayrıca her tarafı kızlarla dolu bir erkek 11 yaş küçük çelimsiz bir kızla birlikte olmaz

• bilemem ki .s

• bu aralar depresyon mode on :/

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...