Evli erkekler eşimi seviyorum diyor ama biz sorunca 'boşver evlenip de ne yapacaksın' diyorlar. Ya bi türlü anlamış değilim!

evli erkekler evlilikle ilgili konu açıldığında aman evlenme boşver vs vs şeyler diyorlar boşver evlenip te napacaksın diyorlar soruyoruz severek evlenmediz mi diye eşimi seviyorum diye cevap alıyoruz ama bizlere gelince sakın evlenme diye yanıt alıyoruz evli erkekler neden böyle düşünür ki mutlu olduklarını söylüyorlar ama tam anlamıyla ne demek istediklerini açıklayamıyorlar genelde

0|0
5|14

En İyi Erkek Görüşü

• AÇIKLAYAYAYIM O ZAMAN . İnsanoğlunun bence hayatta yaşadığı en büyük zorluk "seçmek" zorunda kalmasıdır. yanlış seçim yapanlar evlilikten memnun değillerdir. çünkü ne aradıklarına bakmazlar evlenirken yada kişiliklerini inkar ederler.

Seçim den yıllar sonra yaşamında zorlukları ile karşılaşınca seçimlerini sorgulamaya başlarlar.

ayrıca birde hissetmeyi unuttuğu duyguları hatırlamak isterler . tekrar yaşamak isterler ama evlilik onlar için bir engeldir.

Bu durumları yaşayanlar genelede evlilik konusunda aman sakın yapma der.

bazen bende böyle hissediyorum ama hayatımız duygusal dalgalanmalar içinde geçiyor yapacak bir şey yok .

Güzel yanlarıda var, zor yanları da . hangisinin yaşanmışlık oranını sen hayatına katarsan evlilik odur. iyi oran yüksek ise şikayet etmezsin, ama kötü yaşanmışlıkların daha yüksek ise aman sakın evlenme derler.

Ama değişmeyen tek gerçek iyi de olsa kötüde olsa unutmak üzere olduğun duyguları yaşamak istediğin hiç bir zaman geçmez. KAdında da böyledir , erkek dede bu böyledir.

şimdi sen evlilik kararın olur ise karşında ki ile kafa uyumundan tutta bakman gereken kriterlerin ne denli çok olduğunu anlamışsındır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Evlenin evlenin. Bakmayın öyle diyenlere :))

0|0
    0|0
  • Bekarken doyuma ulaşmadan evlenen kişilerde her zaman bu tür sözler vardır. Ne kadar mutlu olursa olsun,sırf boş konuşmak için bile bekarlığı överler. Bekarlığın övünülecek hiçbir yeri yok.

Sorumsuzluk, yanlızlıktan başka birşey değil. Akşam evine geldiğinde kendi sesinden başka canlı sesi duymak yok. Her kararı kendin vermek zorundasın, her işin kendin içinden çıkmak zorundasın. Kafan sürekli düşünmek zorunda. Çevrende düzgün yaşamlar var, her gece elleri havaya bile yaşasan, gece yapılan bir sıcak çorba ne bileyim içten bir sohbetin yerini hiçbirşey tutamaz.Bir hayatı, birisi ile paylaşmak gibi hiçbir şey olamaz.

1|0
    0|0
  • walla bende anlamıs degılım bunu.Ama bunu sadece erkekler soylemıyo. Cok evlı kadından da duydum bu lafıları ben. Buyuk ıhtımal evlenmeden once (erkeker ıcın soyluyorum) bellı baslı konularda doyuma ulasmamasından kaynaklanıyo olabılır...

0|0
    0|0
  • Dır dır yapıp kocanın başının etini yemiyeceksen evlen. ;)

0|0
    0|0
  • derin konu... sabaha kadar tartışılır sonuca varılamaz...

0|0
    0|0
  • biraz alakasız olacak ama bişekilde aklıma geldi işte. sadece evli kadınlarla seks yaptığını söyleyen benden yaklaşık 10 yaş büyük bi abim vardı. tüm tek gecelik ilişkilerim evli kadınlar demişti. bi kaçını da detaylı anlatmıştı.

0|0
    0|0
  • Kadınlar genelde çok kısıtlayıcı erkekten tüm dünyasının o olmasını istiyor hayatı boyunca özgür yaşamış erkek çok sevsede bir türlü bu durumu hazımedemiyor..

0|0
    0|0
  • bekarligin tadini tam cikartamamis olmaktan ya da o ilk askin evlilikte yetmemesindendir. bir de ne kadar sevsen de sorumluluk yuklenir evlilkte ki bu zorlar. yani evlilikte evlenme deme nedenleri eslerini sevmemeleri degil, bu yuktur.

0|0
    0|0
  • Biz sadece erklere evlenme deriz :D

0|1
    0|0
  • kesinlikle evlenmelisin boşver öyle insanları

0|0
    0|0
  • gerizekalılık paraylamı ?

0|0
    0|0
  • aman mutlu kız evlenme sakın haa evlenme ahahahaha :))) :)))

0|0
    0|0
  • Evlilik kadın ve erkeğin birbirini garanti altına alması demek ve çok saçma :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• ayni seyi kadinlarda söylüyor. Cünkü Sevmek baska birseydir , evlilik baska bir sey. Evlilikte iki tarafin birbiriyle anlasmasi mühim olan, seven her insan karsisindaki insanla anlasamayabiliyor. Arti evliligin getirdigi sorumluluklar agir geliyor . Bu yüzden her zaman birbirlerini anlayisla karsilamayip, en ufak seyden kavga edebiliyorlar. Bu ufak tefek seylerde insani evliliginden sogutuyor.

Etrafima baktigimda anlasabilen, birbirlerini hosgoren insanlar hep evliligi tavsiye edenlerdir. Sürekli kavga eden , anlasamayanlar da evlenmeyin diyenler.

0|0
    0|0
  • yaw aynen bizim iş yerindeki arkdşlarda öyle diyo:)) eşini kaçırarak evlenmiş ama aşkın ömrü 3 yıl diyo 3 yıl bile sürmez diyo sonrası sorumluluk filan sen evlen görürüm seni diyolar:))

benmde gözüm korkttu :)

0|0
    0|0
  • evlenince özgürlüğü kısıtlanan erkek pişman olur ve birbirlerine sakın evlenme derler..eşlerini sevmek değilde..çocuklarımın annesi diye sahiplenirler..ama aslında yaşamk istedikleri o değil..harem kurmak kuramayınca asabi oluyorlar..evlilik işkence oluyor..bir erkek için tek kadına bağlanmak zor..başaran vardır mutlaka..ama yinede o zorluğu çekmesin diye arkadaşlarına evlenme diyorlar..bekarlık sultanlık.

0|0
    0|0
  • Evli olmadıklarında istedikleri hatunla günlerini gün ediyorlar. Daha sonra kazandıkları parayı sadece kendileri için harcıyorlar. Bağımsızlar, özgürler. Bu yüzdendir bence.

0|0
    0|0
  • "Ben yandım,sen yanma"düşüncesi var.Eşleri çok kısıtlıyorsa böyle düşünüyorlardır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...