Başarı hikayeleri size ilham verir mi?

başarı hikayeleri size ilham verir mi ? çobanlık yaparken tıp kazanan var ama genelde hep birilerinden destek alarak başarmışlar.destek almadan annesi babası bile başaramazsın deyip başaranlar var mı ? merak ediyorum sadece :)

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• kendimce başarılıyım. Yoksul bir aileden geliyorum bütün karşı çıkmalara rağmen hem okulumu okudum hem işimi yürüttğm. Sanayide çıkar olarak başladığım iş hayatında. Şu an bölüm şefi bir mühendis olarak devam ediyorum. Çok büyük bir başarı olmasada eski halime bakınca çağ atlamış gibi grüyorum kendimi. Ha küçükken bana ne okuyup duruon olm mucitmi olcan diyenlerede selam olsun mucit oldum :D

0|0
    0|0
    • bence çok iyi yol gelmişsin :) şimdi banada herkes sözlenmiş gibi başramazsın diyr bilmiyorum ne yapıcam :)

• afedersin gtüm gibi oluyorlar çok zevkli :D

• yok evet öyle merakla bekliyorum o günleri :D

Erkekler Ne Diyor 5

• Herkesin özel bir yeteneği var. Kendimizi sezmeli ve o yeteneği keşfedelim. Belli bir zamanda başarı kapını çalacaktır

0|0
    0|0
  • Ben halen cırmalıyorum pek başarılı bir grafik sergileyemedim ama imkansız şeylerede imzamı attım budamı yapılırdı dedirttigim oldu

0|0
    0|0
  • adım ilham ismimden bile alamıyorum ilham :)

0|0
    0|0
  • biz sana destek olabiliriz

0|0
    0|0
    • nasıl ?

• geçmiş olsun tekrardan babaanne ve dede psikoloji falan çok bilmez onları o konuda hatta hiçbir konuda eleştirme.baban herhalde boşandı annen vefat etmeden önce .ondan destek isteyebilrsin.ama sonuç olarak kendi ayaklarının üzerinde durman lazım.hayat bu kimi 25 yaşında bile anasına muhtaçtır( herzamn muhtacız daha doğrusu lazım obaşka)kimi senin gibidir.bu kısmet.bunu sorgulamalısın ya sakat doğsaydın ya felçli yaşasaydın

• sagl.haklısın :)

• bana vermez başkalarının yaptığı şleyler çok da tın başarı içimden gelmedi ilham içimde olmalı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...