Gezi parkı eylemlerine hangi kulüp ya da hangi başkanlar destek veriyordur?

Sizce hangi kulüp başkanları direnişe destek veriyordur?

0|0
4|11

En İyi Kız Görüşü

• saçma herkes saçmalıyor heryerin altını üstüne getirdiler ne gerek var ki buna çocuk gibi o onun maskesini düşürmeye çalışıyor o da onun yok erdoğan böyle diyor chp böyle diyor o böyle yaptı maskesini düşüreceğiz bu böyle yaptı onlar yalan söylüyor pöff bu gidişte ülkenin içine s*caklar hiçkimseyi desteklemiyorum çibirindede oy vermezdim

0|0
    1|2

Kızlar Ne Diyor 3

• çarşı grubu liderleri para almış falan filan haberleri çıktı ama sanmam para için çarşının eylem yaptığını

1|0
    0|0
  • beşiktaş ve ailesi

0|0
    0|0
  • Umrumda değiller ..

1|0
    1|3

Erkekler Ne Diyor 11

• Kesinlikle BEŞİKTAŞ çArşı ve FENERBAHÇE GFB diyirum, ultrAslan bu duruma biraz sessiz kaldı üzücü bir durum...

1|2
    1|2
    • Taraftar grubu deme ki arkadaş bak ''Kulüp Başkanları '' diyo..

• başkanlarda iş yok

başta çArşı olmak üzere taraftar grupları direniyor

0|0
    0|0
  • destek verseler de vermeseler de bunu belli etmezler zaten etmemeleri gerekir.spor siyasete siyaset spor karışmamalı.bence ünal aysal eylemleri destekliyordur :/

derken trabzon başkanı akp mitinginde halkı selamlamıştı falan amaç iktidar dan fayda sağlamak tabi yalayıcı başkan

0|0
    0|0
  • jamiryo spor kulübü başkanı

0|0
    0|0
  • bilgim yok...

0|0
    0|0
  • kulüp bilmiyorum ama taraftar çarşıaeee :D

0|0
    0|0
  • Hiç bir kulüp başkanı bir açıklama yapmadı taraftar grupları yapıyor başta çArşı olmak üzere

0|0
    0|0
  • chp ile mhp mllet isyan edince oyları alabileceğini düşündü mal mal konştular güldm geçtrm :D

0|0
    0|2
  • bilemem ummadığın taş baş yarar

0|0
    0|0
  • hepsi veriyordur

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
Yükleniyor...