Bazen sessiz kalmak, kırıldığını göstermenin en iyi yoludur.Sessiz kaldınız mı hiç ?

Bazen sessiz kalmak, kırıldığını göstermenin en iyi yoludur.Sessiz kaldınız mı hiç ?

0|0
10|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• evet.

0|1
    0|0
  • Sessiz kaldım ama karşımdaki öküzdü sessizlikten ne anlasın...

1|2
    0|0
  • çoğu kez sessiz kaliyorumj ama kötüsü benimde bir yerde canıma tak ediyo işte o zman boşuna susmuş oluyorum :))

0|1
    0|0
  • kalmak istedim ama başaramadım

0|1
    0|0
  • kalıyorum şaunda kalmak zorundayım ama pek anlıcagnı sanmıyorum

0|1
    0|0
  • Gercekten cok kırıldaysam yaparım ki karşıdaki insanımsı kişilik önce bunu anlamaz sonra beyni birde. Dank etsede o aşamada pişman olması için adımlarımı çokktaaaan atmış olurum.

0|0
    0|0
  • en fazla bir gün :)

0|1
    0|0
  • bazıları ondan bile anlamaz. illa der gel kafamı kır

0|1
    0|0
  • çokk yaparım bunu

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• edeptir sessiz kalmak

kıran edepli olsa zaten kırmaz dolayısıyla susman bir fayda sağlamaz

edepsiz birde böbürlenir bak nasıl susturdum gibilerinden

yani traş bu susmak asaletimden ayakları

0|2
    0|0
  • söz gümüşse sükut altındır demişler.

çoğu zaman suskunluğumla adam dövüyorum.

0|2
    0|1
  • bu hayata benden daha çok sessiz kalan olmamıştır diye düşünüyorum 3 senedir ona karşı sessiz ve o yokmuş gibi davnamaktan ben yoruldum o yorulmadı .d ama yavaş yavaş bişiler oluyo abi cok koyuyo insana gerçekten hele onun yüzüne bakmadığında ve o yokmuş gibi davranmanda ve o bir yere geliosa sen ordan kalkıorsan acaip cok koyuyo %100 işlio yani sessiz kalmak.;)

0|0
    0|0
  • Evet kötü insanlar cok o yüzden hayvalarla iletisim kurmaya calisiyorum

0|0
    0|0
  • la sen ne diyon yaa lan 4 ay oldu susalı face twet herşeyi sildim ne aradııııııııııı ne sordu bir kaç kere gördü o kadar kimseciklerle konuşmadım ama öleydim daha iyiymiş ben bu insanların topunun*deveyi diken insanı siken hacı sustukça sikiliyon*kardeş çok küfürlü oldu ama idare et insan çok üzülüyor...

0|0
    0|0
Yükleniyor...