İlişkide kadınların ekonomik durumu

İlişkide kadının çalışması ve erkekten daha iyi miktar kazanması neden problem olur? Tanıdığım çoğu kişi eşinin çalışmasını istemiyo .bunun sebebi nedir ?

0|0
3|21

En İyi Erkek Görüşü

• ben calısmasını isterim. kendi basının caresine bakma cesareti olsun isterim. kendi kararını veren kendi hayatını yasayan birisi olsun isterim. eşinin calısmasıı istemeyenlerin zihinlerinde asamadıkları bazı sosyal fobiler olduguna inanıyorum.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• benim için hiiiiiiiç problem değil iyi kazanıyorsan gelelim istemeye :)

0|0
    1|0
  • Erkek sevdiği kadının başkasının emrinde çalışmasını istemez özellikle de farklı iş tecrübeleri görmüş olanların bu durumu eşinin yaşamasını istememesi doğaldır. Ama olaya birde şu açıdan bakmak gerek hiç birimiz ölümsüz değiliz günün birinde erkek göçüp gittiğinde eşinin sudan çıkmış balığa dönmesini istemiyorsa buna izin vermesi gerekir.

0|0
    0|0
  • benim için hiçbir sakıncası yok :)) çalışa da bilir, çok da kazanabilir. yeterki bana karşı sevgi, saygı ve sorumluluğunda eksilme olmasın. genelde insanları endişelendiren işi yüzünden beni ihmal eder mi düşüncesidir.

1|0
    0|0
  • Kadınların çoğu da çalışmayı istemiyor maalesef. Kocam değil mi eşşek gibi bakmaya mecbur geleneğinden geliyoruz. Sıkıntı sorun gördüğümüz her şeyde 360 derece düşünmek lazım. Bir pencereden bakınca sağlıklı bir sonuca varamayız.

0|0
    0|0
  • Çalışan kadın daha kaprisli oluyor. Ev işlerini, kocasını, çocuklarını ihmal ediyor. Sonra da evlilik yürümüyor..

0|0
    0|0
  • Gözlemlerim , statü olarak üstte olursa erkek , ilişki daha iyi yürüyor gibime geliyor. Zira bunu bayanlardan bile duydum.

0|0
    0|0
  • Erkek sevdigine kendisinin bakmasını istiyor heleki onun kendisinden fazla kazanması onun zoruna gidiyor bu yüzden calısmasını istemiyorlar..

0|0
    0|0
  • Sağlık Huzur Mutluluk

Para Ne ?

0|0
    0|0
  • böyle bir durumun problem olmaması lazım hayat müşterektir...çalışıp çalışmaması konusunda eğer zaten bir mesleği varsa çalışmalı çünkü o meslek için baya bir emek sarfetmiştir...

1|0
    0|0
  • bazı kadınlar bunu bir koz olarak kullanıyorlar çünkü o yüzden diğer erkeklerde bunu içten içe istemiyorlar

0|0
    0|0
  • Bende, kendimden yüksek maaş alan birisiyle evliliği düşünmezdim.

0|0
    0|0
  • bunun sebebi ekonomik gelirinin daha fazla olması değil. çocuk sahibi olurlarsa bir de koca eşinin evde kalmasını daha çok ister. yuvayı dişi kuş yapar çünkü. eve bir bayan lazım ama bakıcı hizmetçi falan değil.

0|0
    0|0
  • İstememek değil kadınların parayı güç olarak görüp erkeğe üstünlük sağlamaya çalışmaları.!

0|0
    0|0
  • soz sahibi olmamasi içindir...

0|0
    0|0
  • bence saçma bir davranış..

kadınında çalışıp kendi ayakları üzerinde durması en doğal hakkı...

1|0
    0|0
  • şahsen ben sevdiğimi çalıstırmam benim sürünmem gerekirken neden o sürünsün?

0|0
    0|0
  • kadının ekonomik değilde ergonomik durumu daha önemlidir

0|0
    0|0
  • çalışıp çok para almaya ne gerek var. kendisi bilir

0|0
    0|0
  • bence yanlış geri kalmıs bir düşünce

kadın üreten olmalı evde duran kadın prpblemdir

0|0
    0|0
  • ıktıdar ve guc erkeklerın dogasında vardır.bu yuzden problem olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• kadından daha az kazanırlarsa ezik hissediyolar kendilerini, daha çok kazanıcaklarki rahat rahat höt zöt desinler akıllarınca

0|0
    0|1
  • çok saçma,sonuçta bir aile para ortak olcak

kadın ya da erkeğin kazanması fark etmez

0|0
    0|0
  • alışılagelmiş güç dengesi bozuluyor ve erkekler bununla nasıl baş edeceğini kestiremiyor

1|0
    0|1
Yükleniyor...