En yakın arkadaşım ve sevgilim

ya benim önceden çıktığım bir çocuk vardı ama sonra ayrıldık biz onunla ve geçen sene en yakın arkadaşım onunla çıkyı ben yinede bişey söylemedim onlar ayrıldıktan sonra 2-3 ay sonra biz çıktık yine o çocukla çünkü hala seviyodum onu,şimdide yakın arkadaşımla aynı ortama girmesini konuşmasını istemiyorum,erkek arkadaşımda kızın numarası yok ama arkadaşımda sevgilimin numarası var,bende kibar bir şekilde silermisin dedim,yaptığım sizc doğru bişey değil mi? çünkü onlar önceden çıktı ve ben kıskanıyorum onları.Yani tekrar birlşikte olurlar diye

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Bir erkek almiş 2 kizi ele

2 kizda bir birini kiskaniyo

Cocuk bir onu öpüyo bir bunu daha ne olsun

Sen ilerde pişman olacaksın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• en yakın arkadaşım diyorsun sevgilinle çıkmış şimdi ayrılmış sen yine devam ediyorsun ben olsam o sevgiliyide arkadaşıda cehennemin dibine yollardım

0|0
    0|0
    • orda bir soru işareti var onun cevabını istedim sizden ama sizin gibiler doğru düzgün cevap bile vermeyi beceremediler

• bence sen hastasın

0|0
    0|0
  • yaşın kaç bacım?

0|0
    0|0
  • Dallasa dönmüş bahcıva şöföre ahcı bahcıvana sonra hep birlikte hizmetciye bu nedir nasıl mideniz var 2 ay sen çık 3 ay o çıksın o çocukta txm bir yavsakmış

0|0
    0|0
  • ee sen de birleşmişsin o niye birleşmesin ki...bence hatayı sen kendinde ara derim çünkü en yakın arkadaşınla çıkmış ve tekrar sana gelmiş yarında seni bırakır tekrar ona gider...

0|0
    0|0
  • ondan ona ondan ona birde arkadaşsınız ha ?

Bak biz erkekler ne deriz biliyomusun ama Dikkat ERKEK ler, arkadaşın girdiği yere giymeyiz midemiz almaz..

0|0
    0|0
  • Grup yapsaydınız daha manalı olurdu.

0|0
    0|0
    • sadece soruma cevap istedim kendi kafanıza göre yorumlar yapmayın

• Cvp bu zaten, iki kanki bir erkeği değiştirip duruyorsunuz, bu nasıl bir arkadaşlık nasıl bir paylaşım anlmadım.

• soruyu sorarsan cevaplarada yorumlarada açık ol

• şansınız bol olsun ne diyek siz bilirsiniz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• kafalar baya güzel sizin.

0|1
    0|0
  • ne miğde mk

0|1
    0|0
  • snn o arkdaşınla konuşman hata bir kere

0|0
    0|0
    • kız bide onu sevdiğimi bile bile çıktı

• yanlış arkadaşş işte hala konuşuyorsn yazık sana çevrenizdn ilişkinizdn uzak tut

Yükleniyor...