2 soruyada ayrı ayrı cevap verırmısınız?

1))biriyle eski sevgiliyi unutmak için sevgili olunur mu öyle olan varmı?

2))eski sevgiliyi unuttugunu dusunup bı ılıskıye baslayıp ardından sesını duyup yelkenlerı suya ındıren varmı?ve ardından unutmadıgını anladıgın an yenı sevgılıden ayrılınca ona kotuluk mu yapmıs oldm ama sunuda soylemek ıstıyorm ılıskıye baslamadan bu olanları anlattım yanı dedımkı ben o arayınca kotu oluyorum aklım ona kayıyo o yuzden baslamayalım dedım ve onun zoruyla yenı ılıskıye basladık ama aramızda herhangı bısey olmadı zaten bır kere bulustuk ve arkadas gıbıydık sızce ona haksızlık mı ettım?

Güncellemeler:
pekı ben ıkıdekı gıbı yapmıs olunca aslında bırıncı soruyuda yapmıs olurmuyum
bu sorunun dıgerleıyle alakası yok başka soru soramadıgım ıçın soracagım...birde şunu merak edıyorum tam hayatımıza baska bırı almısken gecmıstekı eskı sevgılılerden bırı zamanında sevmedıgını soyleyıp baskasına asık oldugunu soyledıgı halde ve bu yuzden ayrıldıgımız halde neden tekrar deneylım demek ıster?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Yaşadıklarımdan değil mantıklı olandan bahsedicem.

1) Birini unutmak için başkasıyla sevgili olunmaz. Bu karşındaki kisiye saygısızlıktır.

2) O kisiye haksızlık yapmadın çünkü o bunu bile bile kendine saygısızlık yapmış.

1|0
    0|0
    • Yalnız takılmakla en iyisini yapıyorsun. Aksi bir durumda hem sen hem yeni sevgili adayın çok zorluk çekersiniz.

• yanı suanlık en iyisi bu

Erkekler Ne Diyor 5

• 1 nci sorunun cevabı genelde ayrılanlara verdiğimiz yanıt yeni birini bul oluyor ama yeni birini bulmadan önce kişinin kendini tanıması ve kendini bulması daha önemli. ben bu tur benzeri sorulara bu cevabı veriyorum. 2nci sorun için ise söyleyeceğim sudur ki evet haksızlık etmişsin. ona bastan söylemiştim vs demek pek dogru yaklasım degil. kendini bulmadan yeni bir ilişkiye baslaman hem sana hem o kişiye iyi gelmeyecek ve mutlu olmayacaksınız. ayrıca eskiye dönmeninin seni mutlu etmeyeceğini bilmelisin.

1|0
    0|0
    • yokşu anıkısylede deılım yalnız takılmayı tercıh edıyorm ama yaptıgmın ne kadr dogru ne kadr yanlıs oldugunu ogrenmeye calsıyorm..

• siz sadece 'sevgilicilik' oynamışsınız. o da bunun farkında. ona ayıp etmedin. o kendine en büyük ayıbı etmiş zaten yedek parça olarak kullanılmaya izin vermesiyle. İçin rahat olsun.

1|0
    0|0
    • 1-) sevgiliyi unutmak için sevgili bulabilirsin. Burada kul hakkı yiyiorsun fakat. Bunları bilerek baskasıyla birlikte ol. Vicdanını rahat ettirebileceksen eğer hiç bir problem yoktur. ama vicdan en büyük problemdir.

• tesekkur ederım benım ogrenmk ıstedıgım asıl ıkıncı soruydu tsk ederm..

• 1: Hayır olunmaz diğer insanında kalbi var yarabandı olarak kullanmak doğru değil

2: Kendi rızası doğrultusunda olmuş herşeyi biliyomuş pek haksızlık etmemişsin .

1|0
    0|0
    • +1 bu arada profil fotoğrafın hiç hoş gözükmüyor, kanlar çok itici

• 1- o da bir çare ama sevgili olduğun insanın duygularıyla oynamak karaktersizliktir diye düşünüyorum. daha çok sosyal olmak daha az zamanda unutturacağına inanıyorum.

2-

a) hayır yelken filan suya inmez bende

b) evet haksızlığın dibine vurmuşsun.

1|0
    1|0
  • Son soruya cevaben ;

Kişilik analizi imkansız kişiden bahsediyorsun :)

Şaka maka da, belki önceden göremediği bir şeyi yeni görmüştür sende.

0|0
    0|0
    • baskasına asık oldugunu soyleyen bırınden bahsedıyorz farkındamısn

• nasıl ne var tanıstırayım bıle demıs

• O zaman farklı tabi :) bak bu cevap ciddi ;

Hiç uğraşma böyle kişilerle yeni insanlara yer ver hayatında. Onlardan alacağın tecrübeyi almışsındır diye düşünüyorum.

Kızlar Ne Diyor 2

• güncelleme : o teklif cesaretini biriyle birlikte iken bir başkasına vermen büyük ayıp.

0|0
    0|0
    • pardon yanlıs anlasılma var sanırım kımse kımseye bırlıkteyken teklıf etmıyo

• 1- yok

2-yok

0|0
    1|0
Yükleniyor...