Kadınların tehdit korkusu...

Biri sevgilisinden ayrılır sonra erkek tehdit eder ''ya benimsin ya toprağın'' misali, kimse size mecbur değilki tehdit ederek neyi elde etmeye çalışıyorsunuz sizi istemeyen biriyle nasıl mutlu olabalirsiniz, şiddet kullanarak hangi egonuzu tatmin ediyorsunuz, varsayalım tehditle evlendiniz yüzü gülmeyen size hiç sevgisi olmayan yatakta ceset gibi duran bir kadın sizin için ne ifade diyor ? Evlendikten sonra ben onu mutlu ederim saplantısından vazgeçin yok öyle bir psikoloji öyle bir mutluluk...

Evet beyler sizin yorumlarınızı kızlar sizinde düşüncelerinizi alayım...

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Zorbalamakla veya zorlamakla güzellik olmaz.

Ben bunu bilirim ..

0|1
    0|0
    • Evet ama bunu bildiği halde bu duruma katlanan çok ama neden?

• Pişman olacağım şeyleri yaşamam ve yaşamadım da zaten (= Allah akıl vermiş fikir vermiş ..

Kullanmak farz oldu .. (=

• :) Güzeldi.

• kadınlarımızın pek çoğu mazoşist.bu bir gerçek.

0|1
    0|0
    • Bedensel şiddet hoşuna gidiyorsa karışmam zaten oda şikayet etmez ama ya psikolojik olan?

• genelde o tip insanlar ya aldatırlar ya da aldatırlar..nokta!

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Birçok psikolojik bozukluğun bir araya gelmiş hali. Kültürümüzün de etkisi var, onu da unutmamak lazım.

1|1
    0|0
    • Çok haklısın ama herşey kültürle bitmiyorki bence ortada ehlileştirilememiş bir alt beyin var.

• Haliyle tek bir sebebe bağlamak mümkün değil. Bir çok faktöre bağlı olarak oluşuyor bu kişilik yapıları.

• hiç tehdit etmedim etmemde gidene kapım hep açık oldu istemediğimide dışarı attım dediğin gibi zorla olmak gönül işleri

0|1
    0|0
Yükleniyor...