Bjk lehine yapılan hakem hatalarını nasıl buluyorsunuz ne düşünüyorsunuz?

Oğuzhan'a faul yapıldı diyenler ilk Oğuzhan çektiğini görmüyorlar. Onu da geçtim geçen yıl Bjk Fenerbahçe maçı Gomez Alves'i çekince neden susmuştunuz.

Quaresma 2 oldu kart verilmiyor peki neden hiç sordunuz mu kendinize.
Onu geçtim en önemlisi gol attığı zaman korner yanlış kullanıldı ama hakem görmedi bile ya da görmezden geldi.

0|0
0|9

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 9

• Oguzhanin kolundan çekiliyor ve dengesi bozulup düşüyor. Acın futbol yorumcularını dinleyin burada fanatiklik yapmakla olmaz
    http://i.hizliresim.com/pXj5Xn.jpg

0
    3
    Bana Özel
    KurabiYe KurabiYe
    Master Yaş: 26 eig 20%
    1saat
    Oguzhanin kolundan çekiliyor ve dengesi bozulup düşüyor. Acın futbol yorumcularını dinleyin burada fanatiklik yapmakla olmaz

3 gün önce sampiyonlar liginin tarihe geçecek mac yapmissin aşırı yorucu mac , caner talisca rhodolfo tosic gibi eksiklerin var buna rağmen ikinci yari dengeyi kurup maçın kontrolünü aldı. Bu takim tebriği hak ediyor
    Hakemleri konuşacaksak Super kupadaki ofsayttan atılan golü, verilmeyen penaltıyi , antalya maçında etonun golünü faul diye iptal edip 3 puanı gs ye veren , ts maçında brumaya, başakşehir maçında muslera ve de jong verilmeyen kırmızıyı, adana maçında son adamı düşüren semihe verilmeyen kırmızıyı, fb derbisinde sabrının elle müdahalesini, kasap de jonga ve son adamı indiren serdar azize verilmeyen kartları söyleyelim
    Alanya maçında emenikenin dirseğini, konya maçında skertelin eliyle müdahalesini konyanın ceza sahasında indirilen oyuncusunu , karabük maçında topalın bırakmasına verilen penaltıyı da..

O savundugun topalin kendini yere bırakıp aldığı penaltıdaki artistligi hollywood seviyesindeydi
    Bir de sunlar var
    http://i.hizliresim.com/VPABYn.jpg

0|3
    0|1
  • Tüpçü başkan, federasyon başkanı olunca, normal derim.

0|0
    0|0
  • Nasıl bulucam maçtan önce dedi inş yine hakem hatası olmaz diye yine oldu ve çok şaşırıcaksın çok ilginç ama yine bjk lehine oldu şaşırdın değilmi :D

0|0
    0|1
    • 12gün

Aynen şaşırdık mı hayır peki haftaya hakem hatası olur mu.

• 12gün

Haklısın ama kimse kimseye böyle haksızlık yapmamalı.

• 12gün

Evet bende ondan bahsediyorum işte.

• Quaresma dedi ya Beşiktaşta bana bir tanrıymışım gibi bakıyorlar diye. Hakemlerde o tarz bakıyor demek.
    Adamı ilah yaptılar ya ne diyelim.
    Skor tahminim tuttu sevinçliyim ;)

0|0
    0|1
  • hic sasirmadim hakem destegine

0|0
    0|0
  • Kabak gibi faul var orda haha çatlayınn

0|0
    0|0
  • Günahların takımı fenerbahce ile fetocu galatasaray bir olmuş valla bunu da gördük ya :)

0|2
    0|2
  • kargalar süreyle beşiktaş hakem ve federasyonla uçar

0|1
    0|4
  • Napiyosun sen nasil hakemleri eleştirirsin bak Bjkliler kizacak şimdi

0|1
    0|2
Yükleniyor...