Benim için beşiktaş şampiyonlugu kaybetti yarın fener rizeyi yener beşiktaaşıda yenerse 1 puan fark kalıyo?

yani manchesterı yenen takım beşiktaşıda yenebilir beşiktaştan daha iyi top oynuyolar demiyorum realist bakalım beşiktaş kadıköyden galibiyet veya beraberlikle çıkması mı lazım?

Güncellemeler:
9gün hadi beyler
8gün bjk bjk

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• Zamanında kiraz mevsimi izleyen erkekler futbol yorumu yapmasın ya. Hayır kiraz mevsimi fanı olduğun şu yorumdan çok belli oluyoda.

1|1
    0|0
    • 9gün

ben hayatımda dizi izlemedim agzını geveleye geveleye konuşan kızlardan ve onların kılavuzu amerikan emperyalismin salak ahlaksız dizilerindende nefret ederim ayrıca hiçbir kız futboldan anladıgını bana ispatlayamaz ben 7 yaşından beri bu işşteyin sana 1974 kupa gallipleri kupası yarı finali desem öküz gibi suratıma bakarsın sen ne anlarsın bide bu moda oldu şimdi kızlar futboldan anlıyo he he

• 9gün

kızım ne diyosun sen ya ben beşiktaşlıyım kaç şampiyonluk hatırlıyosun sen anlat bakalım mesela beşiktş 94de nasıl şampiyon oldu 95 96da ansıl elimizden alındı taraftar sahaya indi ben hep ordaydım yaşın kaç senin benfica maçı ilk yarı 3-0 bitti topta oynamadık ama ben burda deseydimki ikinci yarı 3 gol atıcaz çok begenirdin diymi çok mantıklı bir yorum olurdu hayır? herkes senin gibi düşünse sahaya çıkmaya gerek yok ilan etmişsin madem şampiyonlugu kaybetmedik o halde kazanmadıkta? neye itiraz ediyosun

• 9gün

Kesin Beşiktaşlısındır kesin. Benfica maçı ilk yarı oynayamadık evet ama ikinci yarı çok iyiydik ve 3 golü bulduk. Fenerbahçe lig başladığında galibiyet göremiyordu şimdi Barcelona mı oldu? Ya he he git ötede afkur engelliyorum seni gizli fenerli.

Erkekler Ne Diyor 3

• Futbolu bırak dram haberleri izle bence
    Daha dune kadar mac kazanamayan ilk 8 e giremeyen fb şampiyon olacakmış bunu ancak gizliden söylersin sende inanmıyorsun :)

1|1
    0|1
  • Olmayacak bir senaryo değil açıkcası ama haftaya derbi için bu hafta kıyas alınmaz derbi çok farklı olur. Kadıköyde evet Beşiktaş'a uzun yıllardır yenilmeyen bir Fenerbahçe var aynı şekilde Galatasaray Trabzonspor içinde geçerli ama beraberlik sonucu çıkabilir bence ama bellide olmuyor derbilere sanırım senin için beraberlik bile zor gözüküyor ama belli olmaz.

0|0
    0|1
  • Sen futbol yerine curling falan izle bundan sonra.

0|0
    0|0
    • 9gün

ama12 yıldır kakıköyde yenemedi geçen sene yenildi hani bugün başakşehir berabere bittcek desem gülerdiniz ne oldu? realist olamıyosunuz kmse olamıyo hepimiz demedikmi burda manchester kadıköyde 3 atara 4 atar

• 9gün

Yav Fener'i yenemeyebilir. Şampiyonluğu Fener'e kaptırmakla ne alakası var bunun?

Başakşehir ligin en iyi futbollarından birini oynuyor, kim dedi kesin yeneriz Başakşehir'i diye.

Mal mal konuşmayın bir zahmet, geçen sene de Kadıköy'de yenemedik, ama şampiyon olduk ona bakarsan.

Yükleniyor...