Bjk Başakşehir maçı hakem hatası sizcede oldu mu olmadı mı?

Başakşehir attığı gol kesinlikle faul yok orda kesin gol verilmeliydi. Quaresma kesinlikle sarı kart görmeliydi. Tabi sarı kart görse haftaya cezalı olucak. Peki sizce hakem hatası var mıydı bu maçta.

0|0
1|6

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 6

• Pozisyon faul, çekme var

twitter.com/Diktatorlig/status/802577646710296577

Quaresma da düştü bana sorarsan, rakip dönünce kaydı, gidip rakibe müdahale etmedi, fotoğrafla falan görülecek pozisyon değil.

Ha kart verilebilirdi o ayrı.

Bana sorarsan hakem ikisini de gayet makul biçimde izah edebilir, hata yaptım demez.

Zaten artık futbol taraftarı her boku böyle tartıştığı için 'Cüniyt Çakır Türkiye'de Avrıpı'dıki gibi yönetmiyır yıaa' diyip duruyor.

0|2
    0|0
  • Oguzhanin kolundan çekiliyor ve dengesi bozulup düşüyor. Acın futbol yorumcularını dinleyin burada fanatiklik yapmakla olmaz
    3 gün önce sampiyonlar liginin tarihe geçecek mac yapmissin aşırı yorucu mac , caner talisca rhodolfo tosic gibi eksiklerin var buna rağmen ikinci yari dengeyi kurup maçın kontrolünü aldı
    Başakşehiri de kutlamak lazim iyi oynadılar. Fakat ikinci yari 80 e kadar atakları yoktu

0|2
    0|1
  • Öncelikle gol bencede temiz Oğuzhan kendini yere bırakıyor öyle müdehaleye faul çalınmaz basketbol maçı değil bu futbol ama hakeme yedirdi çıplak gözle bakılınca yedi oda ama buz gibi goldü bana göre. Gelelim diğer poziziyona quaresma son dakikada %100 kart görmeliydi onuda vermedi haftaya derbide cezalı olmasın diye hani net sarı kart. Herşeye rağmen Başakşehir 3 puanı hakeden taraftı çok kaçırdılar.

0|0
    0|2
    • 14gün

En iyi futbol oynuyan takım Bjk miş. Bjk bize böyle oynasın biz farka gideriz.

• 14gün

Engelleyebilir sitenin vermiş olduğu bir hak sende beni engelleyebilirsin mesela takılma bukadar :) Sen sürekli hesap kapatıyorsun dur biraz 2 xper ol 3 ol aramıza katıl Gsyede sallasan arada gülümsetiyosun beni :) Kal burda 2-3 xper ol doğru bildiğini konuş küfür etme böyle bir sorun olmaz.

• 14gün

Hmm peki.

• adamı çekmiyo görmedin mi :D

0|1
    0|0
  • Beşiktaş öyle ahım şahım bir futbol oynamıyor çok fazla abartıyorsunuz bu maci izlemedim ama istatistikler basaksehir galibiyeti kaçırdı diyor

0|0
    0|2
  • sonraki maç için beşiktaşı düşündükleri için hakemler kartı pek kullanmak istemedi hep diyorum beşiktaş federasyon tarfından kollarıyor

0|1
    0|2
Yükleniyor...