Hakemler yine beşiktaşı kolladı. Ne düşünüyorsunuz?

Helal olsun Başakşehir'e alkışlıyoruz futbolunuzu hakkınız yensende HELAL OLSUN size Lider Başakşehir

• Hakemler yine iş başında
    100%(3)77%(10)Oy Ver70%(7)
  • Hakem iyiydi
    0%(0)23%(3)Oy Ver30%(3)
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
+1
herkese + ama yorum yapıp görüş engelleyenler hariç
medeni olmayanlara + yok :D

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hakemler yine iş başında

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Başakşehir rahat bir şekilde 3 puan alacağı maçta 1 puanı Beşiktaş'a hediye etti önce Başakşehir sonra hakem hediye etti Başakşehir'in buz gibi golü güme gitti gerçekten yazık.. Ancak Başakşehir öyle poziziyonlar kaçırdıki ilk yarıda ikinci yarıdada benzer poziziyonlar boş kalelere kaçıyor birinde kaleci yok defans çizgide çıkardı diğerinde boş kaleye auta gitti ilk yarıda Battal'ın vuramadıklarını filan saymıyorum sen at işini hakeme bırakma onlara rağmen kazanabilirdi ama hakem dur dedi. Beşiktaş'da Benfica maçında özellikle ilk yarı ve bu maçta ciddi düşüş var köşe vuruşu olmasa golde atmazdı Beşiktaş. Başakşehir yine futbolunu oynadı hatta ilk 15-20 dakika Beşiktaş'ı hapsetti.

1|1
    0|1
    • maçı güzel özetledin bize söyleyecek bir şey bırakmadın katılıyorum

Kızlar Ne Diyor 2

• Beşiktaşşş düşmanları iş başında 😄😄

0|2
    1|2
    • beşiktaş dostlarıda iş başındaydı maçta hakem ve eski beşiktaş başkanı yıldırım demirören :D hani tek gelecektin 1903 kızı :D

• bende kendi takımımı seviyorum suç mu bu arkadaş :D

• Fanatik olmuşuzz 😇😇😇

• İzlemedim bilmiyorum

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Beşiktaş kaybetmedikçe burdaki gizli hakem diyor alışkanlık olmuş :) hakem için geçmişi ne bak çok güzel hakem hataları görürsün
    Mahmut Oguzhanin kolundan çekiyor ve dengesi bozulup düşüyor. Acın futbol yorumcularını dinleyin burada fanatiklik yapmakla olmaz
    3 gün önce sampiyonlar liginin tarihe geçecek mac yapmissin aşırı yorucu mac , caner talisca rhodolfo tosic gibi eksiklerin var buna rağmen ikinci yari dengeyi kurup maçın kontrolünü aldı
    Başakşehiri de kutlamak lazim iyi oynadılar. Fakat ikinci yari 80 e kadar atakları yoktu.80 den sonra yine tehlikedeydiler

0|1
    0|4
  • Oğuzhan bariz bir şekilde kolundan çekildi ve dengesini kaybedip yere düştü. Gol vuruşundan önce düdük çaldı hakem.

0|3
    0|1
    • o pozisyona yorum yapmıyorum onu hakem hocalırı uzun uzun tartışır zaten genel olarak başakşehir iyiydi hele ilk 20 dakika ceza alanı dışına çıkartmadı

• emre çıkınca topa daha bir sahip oldu beşiktaş ama güzel maçtı sonuçta

• Kesinlikle güzeldi 😊

• Olur böyle şeyler.
    Başakşehir çok daha iyi hazırlanmış olması hem Emre hem de Abdullah Avcı farkı açık ve net olması. Her şeyi anlatıyor ve şükür ederek çıkması Beşiktaşın doğru olurmuş. Fenerbahçe maçında bozulur çünkü hakemin böyle bir derbide asla Beşiktaşı tutma gibi bir şansı yok tamamen dikkatsiz ve umursamaz vaziyette yönetecek ama iki tarafında hakkını yiyerek durumu eşitleyecektir diye düşünüyorum. Fenerbahçe ya alır ya da Beşiktaş bir şanslı beraberlik daha alır.

0|1
    0|0
  • hep feneri cimbomu mu korucaklar az da beşiktaşı korusunlar

0|2
    0|0
    • korunuyor diyorsun yani onaylıyorsun bizi bu da iyiymiş en azından kabulleniyorsunuz bu da güzel :))) ts maçındada ts nin hakkını gasp etmiştiniz ayıp vallaa

• genel uygulama öyle en az 3 gün 4 veya 5 de olur ama genelde pek verilmiyor
      maç yayınlarına yayıncı kanal karışıyor bu doğru kısmen haklısın

• Hakem ne yaptı? Oguzhan a yapılan fauldu zaten ee başka?

0|0
    0|0
    • gardını almışsın ne desek anlamayacaksın boşver sen

• Madem iddan var pozisyon söyleyeceksin o zaman laf olsun diye hakem denince komik oluyor

• pozisyonlar var q7 ye sarı kart göstremekten kaçındığı pozisyon var cezalı duruma düşmesin diye çok var aslında sen izlemedin mi maçı federasyonunu bu kadar savunmayın bir göbek bağınız mı varı düşündürtüyor insana bu tavrınız ama tartışma olmasın boşver bu konularıııı

Yükleniyor...