Spor salonuna yazıldım?

Meraba, ben bugün Spor salonuna yazıldım ama daha önce hiç gitmedim herhangi bir yere. Yanımda ne götürmeliyim? Bide aletleri hiç bilmiyorum gösterirler mi tektek biraz bilgi verir misiniz?

0|0
4|13

Erkekler Ne Diyor 13

• Fitness Hocalığı yapıyorum. Öncelikle şunu belirteyim. Aletleri bilmene gerek yok ilk başlarda oradaki hocalar zaten ilk gelenlere hareketlerin nasıl yapıldığını gösteriyor. Çekinmeden sorabilirsin. Bunun için varız.
    Çantana koyulacaklara gelirsek.
    -Yanına su almayı unutma bunun yanındada spor sonrası lfli veya kraker vs meyve alabilirsin.
    -Temiz bir ayakkabı
    -Terlediğin zaman değişebilceğin atlet, Tşört vs
    -Herkes için giyinme kabini vs olmadığı için bütün kadınlarla beraber giyiniceksin önce bunu düşünerek harekete geç.
    -Ter havlusu
    -Spor Sonrası Duş için havlu
    -Duşta kullanmak için terlik
    -Şampuan vs
    -Götürürsen parfüm deo.. tarak
    -Orada kurutma makinaları var saç için bazı salonlarda havlu vs para verip alındığı için yazdım. Bide Dolabın için Kilit almalısın nolur nolmaz. Dediğim gibi hareketleri ilk baştan bilmen gerekmiyor. Bunun için varız. Göstermek için sonradan vs zaman geçince hareketleri vs sorunca bakmazlarsa şaşırma çünkü hareket göstermek Personal Trainer olarak geçiyor yani ilerleyen zamanla para vererek özel harekete geçiyor. Adını bilmesende hareketlerin yapılışına bak.

0|0
    0|0
    • 14gün

Çok teşekkür ederim, aletleri göstersinler program versinler yeter ilgilenmelik bişey kalmaz çok zaten :)

• 14gün

Rica Ederim. Keyifli sağlıklı sporlar size

• Yanına 1 tane su kutusu götür
    1 tane havlun mutlaka olsun
    spor ayakkabın ve spor yapacağın üstünü spor çantana koy.
    Sana göre program oluşturacaklardır, o programdaki hareketlerin ismi muhtemelen latince olacaktır, onuda hocaya sorarsan sana yardımcı olacaktır :)

0|0
    0|0
    • 14gün

Az çok isimleri biliyorum gibi hallederim heralde 😃 teşekkür ederim

• Yanına temiz ayakkabı üst baş havlu su ve not defteri alabilirsin aletleri illaki gösterirler ama o kadar ilgi bekleme o yüzden internetten araştırma yaparak öğrenebilirsin

0|0
    0|0
  • havlu temız spor ayakkabı bıde ustune basına gıyeceklerını gotur kanks onlar yardımcı olur

0|0
    0|0
    • 14gün

Tamam kanka teşekkürler

• Veririm aşkım :D Yanında havlu götür yedek atlet götür giysi götür 2 tane su götür bir de 2 şişe. İlk giysinle spor yap terleyince eve dönerken diğerini giy ben öyle yapıyorum :D

0|0
    0|0
  • Gösterirler tabii ki öğrenirsin spor kıyafetlerini götür havlu ve su da al

0|0
    0|0
  • atlet don havlu tisort tayt temiz spor ayakkabi su yeter. eger gittigin salon iyise adam akilli hoca varsa program yazip gösterirler. adi ne salonun

0|0
    0|0
  • çantanın içine havlu su ayakkabı ust baş

0|0
    0|0
  • rahat bir spor ayakkabı ve havlu götür
    tabi orda duş alaaksan onada hazırlıklı git

0|0
    0|0
    • 14gün

Evet bir çanta hazırlamam gerek 😃 teşekkürler

• spor yapacağın kıyafetler spor ayakkabısı yedek atlet dedorant yeterli bence ben bu şekil gidiyorum :D aletleri orada hocalar gösterir tek tek göstermezse 50 kere sor para veriyon sonuçta şahsen ben öyle yapmıştım :D

0|0
    0|0
  • Çanta götür yanında

0|0
    0|0
  • hangi Spor dalı

0|0
    0|0
  • Diğer üyeler yazmışlar çoğu şeyi, ben sana bir de tavsiye vereyim, hocalara karşı çok gülümseme, 4 salona gittimki bunlar my clup , sporium, athletico, kapanmadan önce jatomi. Tanıdığım belki 30 erkek hocanın 25 i genc kız avcısıydı, çoğunun ya eşi ya sevhilisi de vardı; yüzüne güler nazik iyi ilgili davranır arkandan fantezi peşinde sapıkca bakar elde edene kadar ugrasır, sadece hocalar değil genel olarak birçok erkek üye böyledir, benim tavsiyem asla samimiyet kurma güler yüzlü olma hep bir mesafen olsun, yoksa o salon sana zindan olur. Teşekkür et sporunu yap çok muhattap olma, bunlar spor salonunda mutlu olmanın altın kurallarıdır bayanlar için. Yılların gözlem ve tecrübesi.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Yanında yedek kıyafet götür, havlu ve altı temiz spor ayakkabı götür bir de büyük bir şişe su al onlar sana aletleri gösterir kaç dk yapman gerektiğini söyler başta

0|0
    0|0
  • Havlu sadece orada kullanacağınız ayakkabı 2 litrede su gösterirler
    Birde evine uzak ise giysi de al terli terli çıkma sokağa hasta olursun

0|0
    0|0
  • Tayt, t-shirt (nasıl rahat edeceksen), havlu, altı temiz ayakkabı ve su yeterli.

0|0
    1|0
  • Spor hocası teker teker gösterir sana uygun şeyleri🍀

0|0
    0|0
Yükleniyor...