Kapat

Hadi rüyalarınızı anlatın.

Gördüğünüz ilginç bir rüya veya sürekli gördüğünüz bir rüya var mı? Rüyanız hiç gerçek oldu mu?

0|0
9|9

En İyi Kız Görüşü

• Bi kere rüyamda bizim dükkana hırsız girdiğini görmüştüm sabah uyandığımda dükkana gece hırsız girdi haberini almıştım çok garipti..

0|1
    0|0
    • aha harbi mi?

• hahaha şimdi kaçmasın buranın mübarekliği hayatım boşvr hem insanın evi gibisimi var :))

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 8

• Hatırlamam ki rüyalarımı.

0|1
    0|0
  • ben gece ruyamda ne gorsem genelde ya o ruyamda gordugum kısıyı gogururum ya ruyamda gecen oalyın mhabbetı olur

0|1
    0|0
  • gecen gün rüyamda göz altına alındm :D umarım gerçek olmaz :D rüya tabirine baktımda hayrlı bişeymiş içim rahtladı korkmştm uyanınca :)

0|1
    0|0
  • ruyamda ablam kaldırıyor bir guzel kahvaltı yapıyoruz evden çıkıp gitmemiz gereken yere gidiyoruz ama sonra telefon çalıyor uyanıyorum. ruyaymış çok da gerçekçiydi :/

0|1
    0|0
    • bende de tam tersi oluyo bazen. bir şeyi rüyada oldu sanıyorum ama sonradan gerçek olduğunu öğreniyorum. afallayıp kalıyom. devreleri yaktım herhalde.

• o zaman sonra bir insanı rüyamda gördüydem kıza bir zaman içinde mutlaka onunla birşey oluyo

0|1
    0|0
  • 1 yıldır rüya görmüyorum nerdeyse

1|1
    0|0
  • rüyalar gerçek olsa:)

0|2
    0|0
  • ne görmüştümki ben bu gece :////

0|1
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 9

• Rüyada bir kıza aşık oldum tam söyleyecekken annem uyandırmıştı, bu rüya beni çok etkilemişti devamını bir göreydim :(

0|1
    0|0
  • bi gün yine rüya görüyorum,ama bildiğin görüyorum yani...

0|1
    0|0
  • Rüyamda eşek gördüm

Kişniyordu.

At kişner normalde, eşek anırır.

Ama bu eşek kişniyordu.

0|1
    0|0
  • Zaten hiç renkli ruya görmuyorum garip birsey bu ama ben siyah beyaz butun ruyalarım.ucundan kenasından kalıyor aklımda hep sabah uyandıgımda oda yuzumu yıkayana kadar unutuluyor

garip bir durum yani

0|1
    0|0
  • gece gece rüya anlatmam ben bilmiyorum öyle derler bizim burada :D

0|1
    0|0
  • iş yerini gördüm walla anlatcak bişe yok :)) bir sürü iş

0|1
    0|0
  • oldu, yıllar önce, aynen gördüğüm şekilde otobüsü kaçırdım

0|1
    0|0