Küçükken ilkokuL zamanlarınızda Sorulan soru[ Büyüyünce ne olacaksın?

Ozaman Verdıgınız cevap ve Şu an ugrastıgınız sey nedır :)

0|0
17|13

En İyi Kız Görüşü

• dansçı olcam derdim şimdi alakam yok sağlık sektöründe bişeyler yapmayı hedefliyorum şimdilik :D

0|0
    0|0
    • ahaha sende su televızyonun karsısına gecıp sarkılarla dans eden cocuklardanmıydın benım yegenımde aynıydı simdi bankacı: )

• :D devam et o işe idaretten hem zaman geçirirsin evde oturdukca ınsanın pskolojısı bozuluyor yat yat nereye kadar:D

• düşünüyorum en azından hafta sonlarını geçirmeye değer eğlenceli bir iş yaz boyunca boş boş oturcam zaten :D

Kızlar Ne Diyor 16

• Doktor derdim. 6. sınıftan sonra genetik mühendisi olmustu bu isteğim. Halada onu isterdim ama öğretmen oldum :(

0|0
    0|0
  • doktor olucam derdim bı ara cocuk doktoru olmaya karar verdim sonra turkçe ogretmenı sonra anasınıfı ogretmenı sımdı de devletn bı tarafından gıreyımde ne olarak gırdgm onemlı degıl dıyorm :D

0|0
    0|0
    • ahh ahh deştin yaramı !: D hükümetin garezi var bize katip olalım dedık olmadı gardiyan dedık olmadı bu gidisle 30 a kadar okuyacagız ..

• evet sıkı bir torplin varsa hayat sana guzel , kul hakkına gırılıyor torpille de ama yapacak birşey yok yanı torpıle bakıyo bu işler ancak

• vallahi kul hakkını düşünürsen aç kalırsın bu konuda tabi. yani her konuda tabikide desteklemıyorum :)

• astronot derdim. ot'unu oldum gerisi gelicek

0|0
    0|0
    • astronot diye yola çıktın yalancı oldun bak görüyor musun :D

• o değilde keşke felixle beraber atlasaydık

• Annemin beyinaltıma yerlestirmis oldugu yogun baskıyla doktor derdim. Biraz büyüyünce kendi secimimi yaptım.

1|0
    0|0
  • ebe olucam bebeklerin poposuna vurucam derken, şimdi mühendislik okuyorum :)

0|0
    0|0
  • işsizlik VCevabın çok uzun ya da çok kısa!

0|0
    0|0
  • Hakim olcam derdim

1|0
    0|0
  • doktor-mimar

1|0
    0|0
  • sınıf öğretmeni olacaktım sözde ama hemşire olacağım

0|0
    0|0
  • anne olacağım derdim hep:)

0|0
    0|0
  • doktor olcam derken şuan ona ulaşma hayalleriyle yaşıyorum :((

0|0
    0|0
  • yapma bunu ! :D

0|0
    0|1
  • Eczaneci

0|0
    0|0
  • aşçı olcaktım. ev kızı oldum üç öğün yemek yapıyom :D

0|0
    0|0
  • öğretmen olucam derdim ama payıma düşen katibelik oldu :/

1|0
    0|0
    • katibelikte ıyıdır benım arkadasımda 2 hafta once ısbası yaptı gayet rahat devlet memuru olda ne oldugu fark netmez bence şükretmek en ıyısı:)

• :)) mahkemedemı gorev yapıyosun yoksa savcı katıbımısın savcı katıplıgı zormuş oyle dıyordu :)

• mahkemede:)

• sunnetci olcam derdim

0|0
    0|0
    • ne oldun bilmek istemiyorum :D

• ögretmenlik okuyorum hala :)) sunnetcileri severrdim kucukken ailede 3 erkek kardesim vardi tek kizdim 3 u bir olup bana karisirlardi kizarlardi 3 u toplu sunnet olmustu cok kiskanmistim onlar oldu ben niye olmuyorum diye agliyordum beni de sunnet edin diye ciglik cigliga hemde :D dedem dedi biri alsin sunun zillikini kessinde anlasin sunnet nasil birsey nefret ediyordum kardeslerimden ozaman sunnetci olup kizdikca pipilerini keserim diyordum :D

• :D:D benim ocakta yemegim vardı ya asdfhjjk

Erkekler Ne Diyor 13

• astronot diyordum.beden olmasada kafa uzay

1|0
    0|0
  • Çöpçü ya da dozer operatörü olacağım derdim. Şimdi radyo ve televizyon okuyorum :)

1|0
    0|0
  • Hep bir superman olup uçma hayalim vardı soranlara ben büyüyünce superman olacam derdim ..Peki oldummu hayır çok sonradan öğrendim supermanın gerçek bile olmadıgını biz küçükken böyle bu tarz çizgi film film yapıpta tamamen uydurma bir hikayeden yola çıkılmıştır demeyenlerin taaaaaa ... :)))))

0|0
    0|0
  • Cevaplarım , boyacı inşaat mühendisi , cumhur başkanı , ressam , basketçi oluyordu genelde.

Şimdi matematik okuyorum :D

0|0
    0|0
  • çöpcu olmak isterdim hep

takarım bonemi ve muzik aletini kulagıma aksama kadar kamyonun arkasında şehri gezerek eglenirim diye dusunurdum

şuan da müzikle ugrasıyorum

1|0
    0|0
  • pide ustasından elektrik-elektronik mühendisliğine :)

0|0
    0|0
  • Doktor olucam derdim Diş Hekimi olucam şimdi

1|0
    0|0
  • doktor olucam derdim şimdi hasta oldum :)

0|0
    0|0
  • doktor olucam demiştim ve oldum

0|0
    0|0
  • sektör aynı da makam alt :)

0|0
    0|0
  • devlet olucam derdim devlet memuru olmaya calisiyorum

0|0
    0|0
  • Doktor derdim :) inşaat mühendisliği okuyorum !

0|0
    0|0
  • pilot derdim şuanda bilg mühendislii okuyorum kajsdlkajsda

0|0
    0|0
Yükleniyor...