Bir kızın ilgisini fark ettiğinizde?

bir kızın sizden hoşlandığınızı hissederseniz ne yaparsanız direk yok mu sayarsınız yoksa sizde onunla ilgilenir misiniz?

0|0
6|22

En İyi Erkek Görüşü

• tipini sevmediysem o yokmuş gibi davranırım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• güzelse tabikide ilgilenirim normalsa evet iligilernirim arkadaş kalırım. çirkinse öyle bir kız mı var.*?

0|0
    0|0
  • bu kıza bağlı birşey. bazı kızların ilgisi beni inanılmaz rahatsız ederken, bazıları hoşuma gider ve ben de ilgilenirim. bir erkek seninle ilgilendiğinde sen ne yaparsın?

0|0
    0|0
  • Önce bir bakarım. Heves için ilgilencek birine benziyosa takmam. Ama aksi halde bende ilgilenirim karşılıksız bırakmam.

0|0
    0|0
  • konusurum eger kafa dengimse neden olmasin derim iliskimiz baslar

1|0
    0|0
  • sevgilim var ise nazikçe geri çevirmek lağzım.eğerki yoksa tabiki ilğilenilebilinir neden olmasın.hayatta herkez bir hakkı hak ediyor.

1|0
    0|0
  • eğer bende ona karşı bişeyler hissediyorsam tabiki bende ilgi duyarımda yoksa ben ilgi göstermedigim halde şu anda hala var sürekli mesaj atar tel açar v.s öyleside insanı sıkıyor :D

0|0
    0|0
  • Beğenirsem ilgilenirim beğenmezsem de ilgilenirim bir yere kadar

1|0
    0|0
  • Ona bu yaptıgının onur kırıcı bir hareket oldugunu söylerim :) Yanlış anlamayın ismim onur o yüzden saçmalamış olabilirm :)

0|0
    0|0
  • onu gördüğümde birşeyler hissediyorsam peşini bırakmam. ama hiçbirşey hisstemiyorsam kalbini kırmak istemem arkadaş düzeyinde devam ettirmeye çalışırım.

0|0
    0|0
  • Gozlerimi ondan ayiramam...

0|0
    0|0
  • ilkokulda sacını cekerdim

1|0
    0|0
  • Merakının geçmesini beklerim. En fazla 2 saat. Sonra başkasına bakmaya başlıyorlar.

0|0
    0|0
  • bir erkek olarak kesinlikle bende onunla ilgilenirim...

0|0
    0|0
  • Kıza göre değişir, durduracağım yer önemli.

0|0
    0|0
  • güzelse evet cirkinse hayır

0|0
    0|0
  • Aklını basına al derdim

0|0
    0|0
  • eli yüzü düzgün biriyse neden olmasın derim

0|0
    0|0
  • bir süre onunla ilgilenirim hoşlandıysam denerim sevgili olurum baktım olmuyor koyarım tekmeyi

0|0
    1|0
  • Kıza göre değişir. Ama yok saymam. İlgilenirim sanırım.

1|0
    0|0
  • özgüveni düşük saf geçinen tipin tekisin heralde nietzsche nin tabiriyle pençelerin olmadığı için iyi niyet timsali geçiniyorsun bu kafayla olmaz bak diyeyim ben yıllardır böyle mal mal düşünceler içerisindeydim bir bok olmadı olacağıda yok eğer imkanın varsa hayata keskin bakmaya çalış... sınırları olmayan ülkeyi herkes yok sayar...

1|0
    1|0
  • ben ayak başparmağımla oynarım genelde

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• git guzelim kiz kiza olmaz derim :D:D

0|0
    0|0
  • Aklın varsa belli etme DERİM BEN :)

0|0
    0|0
  • Bi kız niye bana ilgi göstersin :D Kötü bişey bu

0|0
    0|0
  • bir kızın ilgisini farkedersem hemen oradan koşarak uzaklaşırım ahahahha :D:D

0|0
    0|0
  • ay çok pis havaya girerim ha :D

0|0
    0|0
  • ilgilenirim arada çeşit iyi olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...