Evlilik, erkeklerin hürriyetlerini, kadınların da mutluluklarını ortaya koydukları bir kumar mıdır sizce?

bu soru için verebileceğiniz bomba cevaplarınız varmı dostlar:)

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• bence bu bakış açısı biraz iç karartıcı .. ama eğer bir kumarsa kaybededebiliriz .. o yüzden en iyisi hiç bu oyuna girmemek gerek ..

0|0
    0|0
  • bilmem bence her 2 tarafında mutluluklarını ortaya koyduğu bir hayattır

0|0
    0|0
    • o eski ..sınırsız özgürlüklerden her iki insanında bilerek ve isteyerek gönüllü vazgeçmesidir diyorum nedersin @mutlu_kız :)

• özgürlüklerinden vazgeçiyorlar mutluluğa adım atıyorlar :) demiiii

• bilmem ki..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Masaya kendi isteğinle oturmuşsan, bahse ne koyduğun fark etmez,

ama masaya zorla oturmuşsan, her zaman kaybedersin, o royal flush asla gelmez, her zaman hayat kazanır :p

0|0
    0|0
  • evlilik kutsal bir amaç bana göre,dışarıda yüzlerce binlerce erkek hürriyetlerini ortaya koyacakları bir kadın,bir o kadarda kadın mutluluklarını paylaşabilecekleri erkek arayışındalar,kumar kısmına gelince yaşıyor olmak bile bir kumar değilmi aslında,yarın ne olacağını bilmediğin..

0|0
    0|0
    • doğru söylüyorsun sevgili dostum:) ben her uyandığımda bir şans diyorum zaten:)

• evet

0|0
    0|0
  • ozgurlugumu evlilik icin riske atmam, ancak orta bir yol bulabilirim biraz ozgurlugumu kisitlayarak

0|0
    0|0
  • Yok erkeklerin herşeyini ortya koydukları bir kumardır ve genelde kaybederler :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...