50 kilo biri karın kaslarını ne zaman görür?

Arkadaşlar 2.5 ayı geride bıraktım elimden geldiğinde çabalıyorum sporu aksatmıyorum yemek düzenimde iyi sevdiğim herşeyden vazgeçtim sadece çok az bir yağlanma var göbek kısmında. herkesin bünyesi farklıdır ama sizce ne kadar sürede kaslar görünmeye başlar? kişisel yorumlarınız sizde kalsın yok kaslı bayan itici gibi sıradan cümleler kurmayın.

0|0
0|11

En İyi Erkek Görüşü

• Definasyona mı girdin

1|0
    0|0
    • 8gün

Evet ilk yağımı azaltmam gerekiyormuş kalori açığı yaratıyorum 1-2 aydır

• 8gün

Evet türk insanı midesine düşkündür:) eskiden bende öyleydim zayıfım diye hiç takmazdım neyde kaç kalori var ne kadar yağ var. ama bir hedefin olunca başarmak için herşeyden vazgeçiyosun

• 8gün

Bravoooo 💐💐💐❤

Erkekler Ne Diyor 10

• öncelikle kaslı bayan itici falan değil bunu diyenler kadınların güçlü olmasını hazmedemeyenlerdir şimdi karın kasına gelirsek karın kasının görünmesinde 2 temel faktör vardır 1 yağ oranı 2 karın kaslarının büyüklüğü yağ oranını hesaplamayı biliyor musun? bilmiyorsan arama motoruna yazıyorsun ölçüleri girdiğinde sana % hesabıyla yağ miktarını verir şimdi yağ miktarıyla karın kasının ilgisi ne dersen eğer karın kasların gelişmemişse büyümemişse daha az yağ oranında görükür karın kasların gelişmiş büyümüş ise daha fazla yağ miktarında görünür buna bir rakam vermek doğru olmaz kişiden kişiye değişir bazı insanların karın kası olmaz ne kadar çalışsalarda ne kadar yağ oranını düşürselerde bazı insanların ise biraz çalışmayla 8 tane çıkar bazısında 3 bazısında 5 değişir yani insandan insana şimdi bunu dedim diye e o zaman indirelim yağ oranını demek olmaz yağ miktarı bizim vücudumuz için çok önemli fazlasıda çok azı da sıkıntılı bir durum kaynak link atıcam 1xper kabul etmiyor

0|0
    0|0
  • 1 yilda duzenli spor ve beslenme ile yag oranin dustukce gorunmeye baslar

1|0
    0|0
  • Ben karın kasları olan kızlara bayılıyorum ama fazla değil belli olsun yeter ayrıca bu olay yağ oranınla alakalı zamanla değil doğru düzgün kardio ve diyet yaparsan en fazla 4 aya gözükmeye başlar

0|0
    0|0
  • Kardiyo yapıyormusun

0|0
    0|0
    • 8gün

Tabi ki

• 8gün

Kayla itsiness diye bir kadın var belki tanırsın onun programını uyguluyorum
      Yemek programı bana ait

• 8gün

O sizi birebir gördümü

• bu kadar emek veriyorsan karşılığını almalısın. sırtını ve bacaklarını iyi çalıştır 👍

0|0
    0|0
  • Spordan ayrı Her akşam mekik çek daha hızlı görürsün ama yanana kadar çekmelisin

0|0
    0|0
  • mekik ve şınav en etkili yolu dıyerlerı karın kası gostermez bunları yap surekli

0|0
    0|0
  • Sana bagli

0|0
    0|0
  • göremezsin

0|0
    0|0
  • bende 63 kiloyum 3 aydır gidiyorum spora karın kasları biraz belirginleşti daha çook yolumuz var :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...