Siz hiç bunu yaptınız mı ? (sakın denemeyin)

evde boş boş oturuyrdm bigün aklıma bişe geldi cin fikirliyimdir biraz çakmakla deodorantı yanyana getirip alev püskürttüm başparmağım kömür olacaktı :) bikerede böyle akrep öldürmüştüm .d.d siz hiç yaptınızmı bunu ?

0|0
8|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• aseton dökküp her yeri yakmak gibi mi ?

0|0
    0|0
    • knk senin olayın farklı sen aseton döküp terör estirmişsin :D biz deodorantla lav silahı gibi maşallah kendimizi yakmışz :D

• Hamamboceginin üstüne alkol döküp yakıyorum

0|2
    0|0
  • Hahahahah kardeşim de senin gibi hahaha manyaksın ya hayır hiç denemedim :) ama prize tek tokayı sabitleyip aynı anda şarz aletimi taktım ve devreler yandı :) hahaha ampuller aynı ayna parladı falan korktum baya :)) babam işte bu benim kızım diye güldü nasıl beceredin salak demişti :))

0|0
    0|1
    • ehehe jackaslar olur ya hani acı çekmekten zevk alırlar aynı o iş desene :)))

• aynen knki bir kaç cümle biliyorum yetmez onlar ekle beni arkadaş listesine mesaj olarak öğret bna rusça :DDDD

• evet bir ara baya yapardım süper oluyo :) ama ben böcek yakmadım yazık değil mi insan kertenkele kuyruğu, solucan falan koparır cırcır böceğini ipe bağlar falan benim gibi :)

0|0
    0|0
  • yapasım geldi:D

0|0
    0|0
  • sakın denemeyin diyede uyarmışsın , çok sağol

0|0
    0|1
  • bende sobada kocaman hamam böceği kızartmıştım zavallı hayvan ya ama küçüktüm :\

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• işsizlik başa bela

1|0
    0|4
  • la patlasaydı o elin babalara gelirdi ha. sonra cildiyeci arar dururdun :s

ben öyle şeyler yapmıyorum kanka. bu tür ekşin bana ters

0|0
    0|0
    • :) valla hacı ama çok zevkli yaa dikkat edersen bişe olmaz ynlş tutarsan kömür olur o parmaklar :)

• ikisini de yaptım, ama akrep işini 6-7 yaşındayken yapmıştım, diğerini de 13-14 yaşında yapmıştım parfüm değil de böcek ilacıydı

0|0
    0|0
  • çekirge ve birkaç karıncayı kavanoza koyup dövüştürmüşlüğüm var

0|0
    0|0
  • aklıma çok geldi bunu yapmak ;ama ağır romandaki sahne hep beni durdurdu

0|0
    0|0
  • evet yaptım

0|0
    0|0
Yükleniyor...