Galatasaray Bursaspor Maçındaki Büyük Hakem Katliamı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Şansal Büyüka :Bizim futbol alemi, haklı ya da haksız her sonucu hakeme bağlamaya alışkındır. Ama bu maç öyle değil. Hakemin yardımcısı ile birlikte sonucu “damardan“ etkilediği bir maç oldu. Buna rağmen Galatasaray‘ın galibiyetini engelleyemedi. Rıdvan Dilmen :Bazı maçlar vardır 5 pozisyon olur tartışırsın ama bu maçta tartışılacak şey bile yok bugünkı yönetimi çok tuhah.

0|1
0|11

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 11

• Yediğmiz gol ofsayt verilmeyen 2 penaltı bu arada De jong kırmızı görmeli diyenler şaka filan herhalde ne kırmızısı hangi poziziyonu varda kırmızı görecek topa sert basıyor adam sitili bu Türkiye'de yumuşak ayaklar var diye admada buna uyum sağlicak değil mesela Sneijder yumuşak ayak onun tarzıda o ne kırmızısı öyle bir poziziyon yok hakem Galatasaray'ı ve maçı katledecektiki Galatasaray Bursa'yıda hakemide yendi.

1|1
    0|1
    • 14gün

Başakşehir maçında güya kirmizi görmesi lazimmış. Futboldan zerre anlamiyorlar ayni şekilde Başakşehir maçında Emrenin kirmizi görmesini söylecek kadarda adam değiller

• 14gün

Emre hakemi dövmediği kaldı sarı kart bile görmedi o poziziyonda bunlar ne konuşuyor.

• galatasaraylısın belli bende fenerbahçeliyim. illa ki hakkınız yenmiş olabilir. ben maçı izledim, fena bir maç değildi. aslında 1.0 2.1 bitecek maçtı. ama öyle çok bariz hatalar yoktu. futbol kamuoyu bunları abartır.

dejong denen adam 2 haftadır atılmıyor mesela. galatasarayda bundan öncede melo vardı. çok sert oynadıkları halde onlara ayar çekilmiyor. bir kaç kez takımı eksik bıraksalar yönetim bile o futbolcuları uyarır. ama hakemler buna izin vermiyor.

Türk futbolunun en büyük katilleri hakemlerdir bana göre. onlar iyi olsa herşey çok daha güzel olur. barış şimşek trabzon bölgesi hakemidir ve bizide çok yakmışlığı vardır. ama abartılacak bir şey yok yani bunlar zaten var. bugün fırat aydınus cüneyt çakır gibi adamlar bariz hatalar yapıyorlar. barış şimşeki ve yan hakeminden üst düzey yönetim beklemek hata olur.

0|4
    0|0
    • 14gün

De Jonga kirmizi verilmesi gerekir diyen yorumcu görmedim ben.
      Sene başinda Gs lehine 2 hata yapildiysa aleyhine 10 hata yapildi

• 14gün

sadece bu maçlık bakma , genele bakman lazım.

bak yaşın yetmez ama pierre van hoijdonk vardı fenerbahçede.

frikiklerde çok başarılıydı. onun için erman toroğlu dedi ki; normalde başarılı değil baraj kurulduktan sonra topu yerinden oynatıyor kimyayı bozuyor diye. halbuki alakası yoktu. her yorumcu doğru diye bir olay yok. aynı pozisyona farklı yorum yapan şerefsizlerde var. trt bunun istatistiğini yaptı. aynı pozisyona 6 hakem yorumcusundan sadece 2 tanesi aynı görüşü belirtti. diğerleri birine faul derken diğerine değil dedi.

• 14gün

Bu maçin tartışilcak tarafı yok burdan anla işte

• en çok rakibi kırmızı gören
    en az kırmızı gören
    en az rakibi penaltı atan
    en çok kırmızı alan
    fb-gs'nin hakem hakkında konuşması komik oluyor bence

0|2
    0|1
    • 14gün

Podolski nin kaç penaltisi verilmedi bu sene ligde en çok penaltı alan takim ortada Fenerin pozisyonlarıni Gsye sayip algi yapma

• 14gün

ben sene olarak bakmıyorum olaya toplam olarak

• Golü atan, penaltıyı yapan çocuk... Akrabalıkları falan var herhalde onu kayırıyorlar =) Hakem kötü niyetli değildi bence, ama yetenekleri kısıtlı olunca ne yapsın... Katletti maçı. Ama galip gelmeyi bildik, bu yüzden olay olmadı ya.

0|0
    0|0
    • 14gün

Ofsaytı verdin hadi Brumanin pozisyonunda voleybol oynayan Bursalinin eline nasıl penalti vermez hemee gözü önünde Serdar Azizinde penaltisini vermedi

• 14gün

Onu diyorum ya, ikisi de aynı çocuk adını unuttum =) Serdar'ın pozisyonuna penaltı vermemesine çok şaşırmadım açıkçası, ama penaltıymış öyle diyorlar.

• 14gün

Adi Serdar Aziz değilde Cenk Tosun ya da Mehmet Topal olsaydi verirlerdi penaltıyi

• Valla bilmiyom izlemedim ama 3 puanı aldık ya en azından o iyidir

0|0
    0|0
  • Gs ın önünü kesmek için uğraşan hakemlerden biriydi gs bursayıda hakemide yendi

0|1
    0|4
  • Ağlama cimbom ağlama hey gidi feto bir gittin takım dağıldı 😂

0|1
    0|1
  • Tek gerçek var beşiktaşın eski başkanı yıldırım demirören federosyon başkanlığında tarafsız değil bu çok açık.
    hakemler üzerinden ya beşiktaşın yolunu açan yardımlar yapıyor ya da rakiplere böyle hakemler yollyarak maçı katlediyorlar

0|1
    0|2
  • De jong iki haftadır kasaplık yapıp nasıl atılmıyor yeni melo vakası mı bu yoksa

0|2
    0|2
    • 14gün

Marcelo neden atilmiyor?

• 14gün

O da atılsın

• Böyle yapıp millete laf vermeyin adamlar senin gibiler yüzünden ağlak diyorlar. Hakem yerine takımı eleştirmek lazım tamam bursayı yendik ama fenerbahçe maçında leş oynadık bunları eleştirmedikçe gelişemeyiz

0|3
    0|2
  • Galatasarayın tekrar güçlenme endişesi içinde sanırım bjk ve fb takımları

0|0
    0|2
    • 14gün

Tabi öyle devre arasinda 1 dünya yıldızı geliyor.2. Devredeki derbiler arenada oynanacak

Yükleniyor...