Sevgilimin eski sevgilisini takip etmekten kendimi alamıyorum.

Ya aslında kızı kendimden üstün tutardım eskiden ama şu sıralar kızın çirkin olduğunu görünce bir rahatlama geldi ve zaten eziğin teki yani. Bildiğiniz gibi değil populerite çabasında ama b*ka sarıyor bununkisi. Ama şunu anlamıyorum kızı kendimden üstün falanda tutmuyorum artık fakat neden her bir şeyini takip ediyorum? yani bir yardım önerirmisiniz telefondan bile takipteyim nerdeyse bu garip. Sürekli bir açığını yakalama çabasındayım. Bir çok açığını yakaladım daha ne yakalicam onuda bilmiyorum ama sürekli takip etmemin asıl sebebi bu yani bilmiyorum bir akıl verirseniz. Yani birdaha girme kendine zor ver gibi şeylerde demeyin çok denedim bir takim takıntı gibi oldu büyük bir sorunda değil aslında ama nedenini ve kurtuluşu merak ediyorum ne yapabilirim sizce?

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Bende senin gibiydim çok malca bir durum gerçekten.ama eskide olsa bir zamanlar sevgilinin yanında olan kız olduğu için sürekli yarış halindesin onunla.allahtan kız ezikmiş,havalı olsa kıskançlıktan delirirdin. Bi zaman sonra sıkılacaksın merak etme :)

1|0
    0|0
    • AYNEN CANIM AYNEN FİKİRLERİMİ DÖKTÜN BURAYA YA :)

Erkekler Ne Diyor 2

• Sen onu artık üstün görmüyor ve ona ezik diyorsun ama bu yaptığın onu senden üstün yapar ve ezik olan da sensin. Düşünsene eski sevgilisinin kız arkadaşı kendisini takip ettiğini öğrense ne yapar? Yani takip ettiğin kız ne yapar? Neresiyle güler sen düşün artık! Sen hastasın bence git tedavi ol çünkü çirkin şöyle böyle dediğin kişiyi takip ediyorsun ve bu sende takıntı olmuş. Normal biri değilsin. Onun popülarite olma çabası seni ilgilendirmez. Amaaa sen onu geçmek ondan daha çok popüler olma çabasında değilsen. Yoksa neden takip edesin? Sen kızı kıskanmayı bırak ya hayatına bak geleceğinin planlarını yap ya da o kızla beraber boka sar hayatının içine sıc 3-5 sene sonra bir hiç olduğunu anlarsın ama iş işten geçmiş olur. Bırak boş işlerle uğraşmayı.

0|0
    0|0
  • boş işlerle uğraşma :D ASDASDASDASDASD

0|0
    0|0
    • Ya sorma hemde ne boş iş ya :D açığını yakalicam diye takibi bırakamıyorum takip dediysem gizli takip

• boş işlerle uğraşma :D :D :D

Kızlar Ne Diyor 3

• zamnla sıkılıp umursamazsın bıle. erkek arkadasının ılgısızlıgı bu senı buna surukluyo olabılır

0|0
    1|0
    • Erkek arkadaşım benimle ilgilendiği kadar annem bile ilgilenmedi benimle ve bana çok sadik fakat bu benim kişisel problemim haline gelmesinden korkuyorum şu kızı takip etmekten kurtulmam lazım

• O senden üstün olsa şuan onunla birlikte olurdu seninle değil. Böyle bak olaya. Eskide kalmış boşver kafanı takma. Sen sevdiğine bak karıştırma eskisini. Bak kavga falan edersiniz yoksa bu kız yüzünden

0|0
    0|0
  • Ben son birkac sevgilisini takip ediyordum ama acik arama derdim yoktu fotograflarina bakip kendimle kiyasliyordum onlarla neler yasadi nasil mutlu oldu diye dusunuyordum ama zaten erkek arkadasima da yeri geldiginde sordugumda o da ictenlikle yanitlardi ve benim icin sorun olmazdi benimki sadece merakti ve artik gecti :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...