Verilen cevabın sarı ışığı okunduğunda mı söner?

biz soru sorarız cevaplar verilir ve açtığımızda cevaplar sarı ışıklı olurya yenileyince biz okuduğumuz için söner. bizde bize gelen cevaba bir yorum yazarız ve o yorum kısa ya da uzun bir süre sarı renk altındadır. ben hep o ışığın karşı taraf yazdığımız yorumu okuduğunda söndüğünü düşünüyorum ve büyük ihtimal öyle bunu kesin biliyo musunuz?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Anlamaya çalışırken burnumdan bir damla kan geldi

0|0
    0|0
    • :D ya şimdi bir cevaba yorum yazdınya senin yorumun turuncu olur dimi işte bir bakarsın sayfayı yenileyince yorumuna karşılık cevap verilmiş ve mesajın turuncu değil yani okunmuş. off nasıl anlamadın ki :D

• tek derdimiz bu olsun ya :D

Erkekler Ne Diyor 2

• höe?

0|0
    0|0
  • Tam olarak ne demek istedin?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• hayır onu sadece sen görüyorsun.karşı tarafın bakıp bakmaması önemli değil.

0|0
    0|0
    • şimdi sana cevap yazdımya şuan saat 01.22 sen bu yorumu saat kaçta okudun onu yorumunda belirtir misin?

• tamda 1.23 te söndü ışık. ama bu sefer sayfayı 2 kere yeniledim alttaki arkadaşın dediği de olabilir neyse sadece merak etmiştim iyi akşamlar :)

• peki iyi geceler. :)

• Oyle degil.

Ilk actigin da sari, sonrasin da yine ayni sayfayi actigin da olmadigini görebilirsin.

0|0
    0|0
    • yok hayır soru sorduğumda değil başkasının sorusuna verilmiş cevaba yazdığım yorumu diyorum. yenilesemde sarı yani okunduğunda ışık gitmiş oluyo ve bir süre sonra cevap veriliyo off cidden yoruldum gerçekten karışık ya da ben anlatamadım :)

Yükleniyor...