Bilinçaltım, zayıflamazsan erkek arkadaşın olmayacak diyor. Fikirlerinizi alayım

Herkese iyi geceler. Ben 1.56 boyunda 71 kilo bir bayanım. Yaklaşık 2 yıldır erkek arkadaşım yok. Sevgilimin olmamasını şişman olmama bağlıyorum. Herkes yüzümün çok güzel olduğunu söylüyor. Beni sevdiğini söyleyen erkekler var. Fakat ben aradığım gibi birini bulamadım. Bilinçaltım zayıflamazsan erkek arkadaşın olmayacak diyor. Sizce ne kadar doğru bu? Düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim?

0|0
34|38

En İyi Erkek Görüşü

• Sarisin bir bayansan zayifla bence

1|0
    0|0
    • Evet sarışınım da sarışınlıkla ne alaka?

• kişisel bişey belki ama çok kilolu durması çekici durmuyor sarışında esmer kişilere oranla

Erkekler Ne Diyor 37

• şimdi alakası yok dersem yalan söylemiş olurum. 6 veya 7 kilo verirsen değişimi görürsün.

ama mesela ben kişiliğe çok daha fazla önem veririm. sadece fiziki güzellik olup kişilik yoksa bir kız (kim olursa olsun) et parçasından öteye gidemez.

kişilik + hafif fiziki güzellik = evlenirim :)

1|1
    0|0
  • Ya bu kilo telaşı ne kadınlarda anlamıyorum, şişman olupta çok yakışıklı erkekle evlenen bir çok kadın var ya. Rahat olun ya kendinizi olduğu gibi sevin.

2|0
    0|0
    • Teşekkür ederim yorumunuz için ama mesela 1 arkadaşım var yanımda diyelim o zayıf ve benden çirkin karşı cins onu beğenicekmiş gibi geliyor ki öyle de oluyor o arkadaşım baya sexy giyiniyo hemen samimi oluyo ben daha geri planda kalıyorum bunun da etkisi vardır belki?

• doğrudur, ama bu kadarda takma kafaya, artık devir değişti sen erkek arkadaş edinmeye çalış :))

• ya şunu anladım ki, sen angelina değilsin karşındaki de brad değil.(sadece deyimleştiği için kullandım, onları beğendiğim için değil) Onun için huyuna bak, seni sevenleri, tipiyle yargılama. Yakışıklı olmayan erkek genelde daha iyidir..( kızlarda ise apayrı bir dünya, neyse) Azıcık kilo versen iyi olur; acele etme çok.

1|0
    0|0
  • Şişman bayanların erkeklere çekici gelmediği bir gerçek. Ama senin kilon çok da fazla sayılmaz. Biraz gayret edersen ideal bir kiloya ulaşabilirsin rahatlıkla. Yüzünün güzel olması daha avantaj senin için çirkin bir yüzü güzelleştiremezsin ama biraz dikkat ederek kilo verebilirsin değilmi. Hem bu şekilde güzel olan yüzün daha da dikkat çeker :)

1|0
    0|0
    • Merak ettiğim birşey var neden biraz şişman bayanları beğenmiyorsunuz? Ya da zayıfladığımda karşı cinsin ilgisi artar mı?

• Beğenmemek değil de ilk bakışta tabiki çekici gelmiyor kilolu kadınlar.Yoksa sevdikten sonra kilonun bir önemi olmuyor. Cinsellik söz konusu olduğunda zayıflık şişmanlık çok da önemsenmez. Ama zayıfladığında erkeklerin sana daha hayran gözlerle baktığını hissedeceksin ve senin ke kendine güvenin artacak :)

• bilinçaltın doğru demiyor ama yaklaşmış ...

1|0
    0|0
    • Bu kadar önemli mi kilo?

• benim eşleri kilolu olan arkadaşlarım var evlilikleri de gayet mutlu gidiyor ama medyanın empoze ettiği bir fit akımı bir manken gibi kız akımı böyle bir önyargının oluşmasına yol açıyor ... sanki kimsede göbek yok ...

• Sağlık için zayıflamalısın kendin için başkaları için değil.

2|0
    0|0
  • Zayıfla güzel kardesim sık dişini bikaç ayda toplarsın kendini rahatlarsın çorabını nefes nefese kalmadan giyersin

2|0
    0|0
  • boyuna göre kilolusun spora başla bence

1|0
    0|0
  • ben de sevgilimin olmamasını insanların insan olmamasına bağlıyorum ne olacak şimdi

1|0
    0|0
    • Haklısın kardeşim ne diyeyim ..

• Kesinlikle zayıflamalısın. Hem sağlığın için hem de keyfin için.

2|0
    0|0
  • Kendimden örnek vereyim kilo cidden önemli bir faktör :/ Ciddi bir sağlık problemi olmadığı sürece kilolu olmak bir tercih meselesidir.

1|0
    0|0
    • Bencede önemli. Herhangi bir sağlık sorunum yok sadece sıkıntıdan yiyorum galiba yapım da müsait kilo almaya , spor yapmıyorum böyle ..

• Eğer ki obezlik gibi bir hastalıgın yoksa ki yok zayıflamak senin elinde. sadece bunun için göze alman geerek şeyler var. Başarabilceğine ve kendini çok daha mutlu hissediceğine inanıyosan daha ne duruyosun ?

1|0
    0|0
    • Obez filan değilim. Şu an sağlık problemim de yok. Kesinlikle daha iyi hissedicem ve özgüvenim artıcak.

• Kilon var. Ama yuzun guzelse kilon yuzunden diildir. Bk hem seni sevdiini soyleyenlerde var. Istediin gibi birini bulmak sans meselesi.

1|0
    0|0
  • Öle bişey Yok. Hafızasna reset at. Özgüvenin tam olsun gerisi gelir.

2|0
    0|0
    • Teşekkür ederim. Gayet sıcakkanlı , pozitif bir insanım. Ama bu konuda biraz özgüvenim zayıf :/

• Bu konuda sohbet etmek istersen beklerim bende şişmanım ama bu olayın kiloyla alakalı olmadığını çok iyi biliyorum...

• öyle düşünme bence. seni sadece dış güzelliğinle değil de her anlamda beğenen çıkar ve sen de o kişinin kıymetini bilmen dileğiyle...

1|0
    0|0
  • bilincaltına gerek yok ben direkt söyliyim

zayıflamassan erkek ark olmayacakk

1|0
    0|0
    • Neden peki kilo çok mu önemli?

• ewet

tabi kilo var kilo var düzeyi önemli ama

zayıfla taş gibi ol

• Kilo vermen şart

1|0
    0|0
  • sen yinede zayıfla ama zayıf olup da aradığını bulamayabilirsin

1|0
    0|0
  • bence yüz güzelliği önde gelir ama sağlığın bakımından kilo vermen gerekir

1|0
    0|0
  • yok yok onla bir ilgisi yok ben balık etınden hoşlanırım yemegın salçalısından kadının kalçalısından yanı fakat soğuk we asık surata tahamulum yok sıcak kanlı olursan

yağlarını sevenı bulursun sakın kendıne guwenını yıtırme bak ben hoşlanmaya başladım bile sen den ::::))))

0|0
    1|0
  • Biraz fazlan var canım ya Boyuna gore fazla yani.salogin icin zayiflaman gerek

1|0
    0|1
  • Kilolularda caziptir, unutma bunu.

0|0
    0|0
  • bence bilinç altın haklı : d

2|1
    0|0
  • istersen beni ekle...

resimleşelim...

0|0
    1|0
  • zayıflasanda bulamassın ki

0|0
    4|0
  • evet kilonuzu duyduğumda bana da çok geldi.ama hemen zayıflayayım diye sakın hap falan kullanmayın bol su için pilates yapın...bir de sohbet etmek isterseniz ve istanbulda iseniz konuşabiliriz

0|1
    0|0
  • Kendi kendine kafanda kurduğun şeyden kurtulmazsan böyle kalmaya devam edersin kısa ve öz...

0|0
    0|0
  • 15 kilo fazla! bilinç altın haklı..

0|0
    0|0
    • İdeal kilom 50 olmalı diye düşündüm ben

• Teşekkür ederim sağolun :)

• Rica ederim :) Kimsenin moralini bozmasına izin verme.. Erkek arkadaşın olmuyorsa ve sebep olarak kilo fazlalaığını görme.. Kilon fazla diye seni tanımak dahi istemeyen kişiler ilerde kalp kırıklığından başka bir şeye sebep olmaz :) Moralini bozan olursa beni bul :)

• tabi onune geleni ekmeksiz goturursen olursun duba gibi

0|0
    5|0
    • belki sadece yemek yemekle olmadı?ne bu ön yargılarınız ve öküzlüğünüz arkadaş ya.erkeksin,nazik olmasını öğren biraz!

• bre salak. sende anlayış kıtlığı var. ekmeksiz goturme tabirini, onune konulani yemesi, cok yemesi, surekli yemesi anlaminda kullandim. sende mecaz anlayış eksikligi var galiba

• Agzini bozma güzel kardesim. Ben Türkiyede kalmadigim icin Türkceye o kadar hakim degilim, mecaz anlammis yok bilmemneymis. Baskalarinida assagilayarak hicbiryere varamassin. Biraz olgun davranda hanimefendiye yardimci olmaya calis dalga gececegine...

• valla şişman olupta gayet güzel kızlar var ma seni görmeden nasıl yorum yapıcaz

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    7

Kızlar Ne Diyor 34

• benim de boyum 158 geçen sene 76 kiloya kadar çıkmıştım. Sağlığım bozulmuştu ben kendimi çok çirkin hissediyordum hep ince kızlara bakıp imrenirdim. :) Dış güzellik de önemli oluyor bir yerde. Yazın sporla birlikte diyet yaptım. Sonbahar kış döneminde çalıştığım için spor yapamadım ama boğazıma dikkat etmeye devam ettim. Şimdiki kilom 61 15 kilo kadar verdim. 6 7 kilo daha verirsem tamamdır. :) Kendini çok sıkmadan yediklerine dikkat et ve durağan değil hareketli ol. Biraz da sabırla bunu halledersin. Bilinçaltında da böyle olumsuz düşüncelerden eser kalmaz. :)

1|0
    0|0
  • Şimdi bu erkekten erkeğe de değişir. Kimi erkek kiloyu takmaz, kimisi zayıf kızlardan hoşlanır, kimisi de kıvrımlardan :) Ama seni sevenlerde varmış. Demek ki yine de beğeniliyorsun. Ama 156 boyundaysan bence 71 kilo biraz fazla. 55-60 arası falan olmayı denemeye çalış bence.

1|0
    0|0

• Cevabınız

alakası yok sen o halinle de güzelsin. ben 160 boyundayım 70 kiloyum pek farkımız yok yani ama inan bunu nasıl dile getireyim bilmiyorum peşimde olanların sayısını ben bile bilmiyorum. amaçları farklı desen evden okula okuldan eve hayatım var açık giyinmem. üniversite de hocadan tut arkadaşlarım vs herkes hayranlığını dile getirir eve annesini yollayan yollayana. teklif eden edene

demem o ki bunun senin kilonla alakası yok önce kafanedena bunu çıkar ve

üzme beni:=) sen herşeyden kıymetlisin önce kendini sev beğen

1|0
    0|0
  • Ah canım seni çok iyi anlıyorum ama kendini bozma bence bununla hiç bir alakası yok sadece istediğin kişi çıkmamış karşına o kadar ben 1.71 boynundayken ve 72 kiloyum hani erkek arkadaşımla tanıştığımda 65 dim hep kilo alıyorum falan filan ama bu onu hiç rahatsız etmiyor çünkü o beni seviyor beni istiyor istersen 100 kilo ol sen yine benim sevdiğim kadınsın diyor o yüzden sorun kilo değil kendine güven at bu kompleksi hatta çok kafana takıyorsan bir diyetisyene git ben öyle yaptım gerçi hala uygulamadım biraz tembelim ama yapıcam sen de yaparsın :))

1|0
    0|0
  • Boyuna göre evet kilon biraz fazla ama herşeyi ona bağlama. Benim boyun 1 75 kilom 58 yüzümde güzel ama benimde 2 yıldır sevglim yok. Bu biraz kişisel tercih. Bence kendini kötü hissedeceğin bir durum yok. Evet biraz zayıflarsan daha iyi olur. Buda senin elinde..

1|0
    0|0
  • sen benim tanımadığım ruh ikizimmisin

seninle aynı durumdayız ben sonradan kilo aldım 3 yıl önce başka bir yere taşınınca arkadaşsız kaldım dışladılar bende okula gitmek dışında evden çıkmadım depresyona girdim yedim yedim şiştim

yediremedim kendime bu olanları bir gün de bir kızla kavgaya girdim şişko falan dedi ne diycegimi bilemedim sustum bende ama o kız şimdi yanımda olsa gerçekten söylediklerini ona yedirirdim

vermek için uğraşıcaksın başka çaren yok tek çözüm bu

30 kilo almıştım ve 35 kilo verdim bak sadece bir şeyin seni çabalaman için tetiklemesi gerekiyo beni tetikleyen o kızdı işte

1|0
    0|0
    • Seni çok çok iyi anlıyorum bende depresan kullanmıştım 64 ken 78'e kadar falan çıktım

• ben hiç ilaç kullanmadım ama çok psikolog gezdim pek yardımları olmadı da aslında bana bence

• dış görünüşün her zaman etkisi vardır bir rahatsızlığın yoksa diyetisyene gidip zayıfla kendini daha iyi hissetmen ve özgüvenin için erkek arkadaş için değil

2|0
    0|0
  • Kendin için zayıfla yaw ne erkeği

2|0
    0|0
  • Evet bir arkadaşında yorumlarda dediği gibi SAĞLIK İÇİN Benimde boyum 167-168 falan bir ara 70 kiloydum hatta 75e çıkmıştım sonra lezzetli bir diyet ve hergün okul yoluyla kiloları verdim tam 13 kilo :)

1|0
    0|0
    • Nasıl vermiştin neler yapmıştın zayıflarken?

• yarım sat hergün yürüyüş organik meyve suları salatalar ekmeği azalttım bu şeklde :)

• herşey kader kısmet be arkadaşım..takma kafana ama sana bişi söyliyim dost tavsiyesi sayarsın.eğer fazla kilon varsa 10 tane istediğin gibi erkek bulsan da zayıfla..o kiloların sana bir faydası olacağını sanmıyorum.bak yaz geldi sıcaklar başlıyor vs. fazla kiloluların zorlanacağı bir dönem hem zayıflıkta daha rahat hareket ediyorsun bir nevi kendine güvenin geliyor.ama tabii kemik torbası gibi olma :)

2|0
    0|0
  • 12 kilo veren biri olarak sölüyorum :)

kilo vermek zor değil sağlığın açsıından da rahatlarsın.

ayrıca bu işler kısmet ;)

2|0
    0|0
    • Tabi ki en önemlisi sağlık aslında. Kendini taşıyamıyorsun , çabuk yoruluyorsun hoş olmuyor.

• eevet kolesterol falan da çıkar aman dikkat :) ver kurtul

• çok rahatsız oluyosan fitnessa git. ama genelde hep öyle olur fizik kötü olur yüz güzel olur. bence düşüncen saçma. fiziğe bakıpta seninle olan bir erkek olucaksa hiç olmasın daha iyi. zaten yüzü bok gibi olan kızların geneli kıç mıç açmakta erkekler götlerinin peşinden koşuyo sadece. rahatla gevşe biraz :)

1|0
    0|0
  • Hicbir erkek icin zayiflama kendi sagligin icin zayiflamalisin. Karsindaki gercekten erkekse ne eninene de boyuna bakmayacaktir zaten. Ben de cok zayifim kemiklerim sayiliyor mesela. Bu yuzden saglik sotunlarim da oluyor. Saglik olmayinca baska hicbir seyin onemi kalmiyor. Yasamadan bilemezsin ama ben yasayan biri olarak soyluyorum sana

1|0
    0|0
  • boyuna göre kilon fazla. 100-150 kilo kadınlar kilo veriyor sen de verirsein nolcak.

1|0
    0|0
  • kimileri şişman sever

ayrıca kilolu çiftler tanıyorum bence çok sevimliler

kimse için kendini depresyonda hissetme

evet zayıflaman lazım ama sağlığın için ;)

1|0
    0|0
  • bendensin ve doğru zayıflamazsan erkek arkadaşın olmıycak en azndan istediğin gibi olmaz

:D

1|0
    0|0
  • Bence bunu kendin için fazla büyütüyorsun . Biraz kilo versen iyi olabilir kendince rahatlamış olursun . Fazla büyütme bence akışına bırak :D

1|0
    0|0
  • Bende kilo konusunda çok çektim. Ama o boya o kilo olmaz ki. Biraz kilo ver eminim güzelsindir de hislerim öyle diyor. Bence müthiş bir fiziğin de olur. Suratın da.

1|0
    0|0
  • Sen şişman falan değilsin bence ilk önce bunu anla ayrıca sen zayıf güzel olduğun için sana iyi davranan sevgilin olmak isteyen erkekler olmasada olur kendi vücudunla barış mutlu ol şükret 3 günlük dünya sonuçta

1|0
    0|0
  • bilinç altına yanlış sinyaller gönderme.kimse için de bunu yapma.insan önce kendi için bir şeyleri başarmalı.

1|0
    0|0
  • Bişeyler feda etmen gerektiğini düşünüyorum. spor yap az ye

1|0
    0|0
  • Hakikaten kilon fazla.Sağlık için vermek nasip olur umarım

1|0
    0|0
  • Bilinçaltın doğru söylemiş, 25 kilo vermen lazım.

1|0
    0|0
  • 50 lere düşmen lazım

1|0
    0|0
  • zayıflamazsan fit bir erkek arkadasının olma ıhtımali oldukca düşecek.

1|0
    0|0
  • Kilolu olman erkek arkadaş bulmana engel değil ama kendi sağlığın için zayıflamalısın

1|0
    0|0
  • olabilir, erkekler kiloyu biraz sorun yapabiliyolar

1|0
    0|0
  • ben 1.65 boyundayım 62 kilodayım tam bir balık etliyim ama geberiyorum komplexten herkes cok hos oldugumu sölüyo ama ben en az 5 kilovermek istiyorum. yani bu hem sağlıkacısındanda olmalı. ilerde anne olacagımız zaman zaten epey bir kilo alıcaz vermek daha kolay olsun. bence zayıfla zgüvenin kendine gelir

0|0
    0|0
  • Oncelikle eger zayiflarsan kendini daha ozguvenli hissedersin ve daha saglikli olursun saglikli olman bile kendini guvenini saglar bak manken olmak zorunda degilsin saglikli ol yeter.

0|0
    0|0
  • Özgüven eksikliği. Fiziğin kötü, ve bu da aşk hayatını etkilediğini düşünüyorsun.

Eh biraz haklısın.

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    4
Yükleniyor...