En yakın arkadasımın hayatı yalan cıktı

arkadaslar lütfen yardımcı olun cok garip birsey yasıyorum yıllardır kardeşim gibi gördüğüm arkadasım oysa etrafındakı herkezi bizi kandırıyormus tanstgmzda ve yıllardır yasadıgı cevreye babasının polis oldugunu sölemşti ama bugün öğrendm ki babası polis felan değil ve anlattıgı her seyde yalan mış resmen kekliyormus bizi simdi bildiğimden kendsnin haberi yok acaba nasıl yüzüne vursam bir yardımcı olun ya

Güncellemeler:
kendsi hala bzi kekledigni sanıyor babası normal bı memurmus sadece ama o okula çalştgı yerlere resmı kurumlara heryere polis dedi daha baska hıkayeler de uydurdu yanı süphe de etmedm ınsan neden böle bı yalan konusur kı

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bu mitomani denen bir kişilik bozukluğu , kendinde çevresine göre bulduğu yetersizliğkleri çok uygun mantıklı ve birbirine eklenik masallarla hem kendi ile çatışmalarında rahatlar hem de çevresindeki insanlara da bu fonda bakar.

Yapılacak birşey yok, farkına vardıysanız elinizi eteğinizi çekmeniz en iyisidir , çünki bütün yalanlar mantıklı olduğundan karşılaşacağınız tek şey herşeyi kapsayan başka bir akıllıca yalandır. Uğraşarak bir yere varamaz , hesap da soramazsın çünki bunlar mitomanik için doğru şeylerdir ve gerçekten vardır. İyice inanmıştır.

Tek şey önemli , öğrendiğinizin keskin doğruluğundan siz de emin olun .

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• sen bunu nasıl fark etmedin onu anlamadım hiçmi merak edipte araştırmadım ya da sorular sormadım... ya da hepsini geçtim neden böle bişi yapmış

0|0
    0|0
    • kendsi hala bzi kekledigni sanıyor babası normal bı memurmus sadece ama o okula çalştgı yerlere resmı kurumlara heryere polis dedi daha baska hıkayeler de uydurdu yanı süphe de etmedm ınsan neden böle bı yalan konusur kı

• sakın bu bir hastalık olmasın bilemiyorum ben şuan sadece tahmin ediyorum

• yalan üzerine bir arkadaşlık veya ilişki neye dayanarak yürütülebilir. Bence direk yüzüne vur ve anlatacaklarına kanmamaya çalışarak araya mesafe koy.

0|0
    0|0
  • bencede yüzüne vurma mesafe koy araya .. o zaten sana anlatır sonra

0|0
    0|0
  • yüzüne vurma direk uzaklaş gitsin sen onu üzme sadece bir işe yaramaz oyle insanlar

0|0
    0|0
  • Yüzüne vurma yazıktır babası polis diyemi arkadas oldun basit bir olay uzatmayıp kapatmak erdemdir

0|0
    0|0
    • babası polis olsa bana ne çöpçü olsa banane benı yıllarca kandrmya ne hakkı var daha uydurduğu yalanları saymıyorum her fırsatta ezmek ıcın bsyler soyluyordu demek hepsi yalanms

• Yüzüne vurmana gerek yok onunda kendine göre nedenleri vardır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• hiç bulaşma boşver.

0|0
    0|0
  • yuzune vurmana gerek yok kendi hayati kendi özeli bence söylemek zorunda degil tabi yalan söylemeside gerekmezdi ama belki utandigi cekindigi birseyler vardir

0|0
    0|0
  • Direkt söyle konuşun ve arkadaşlığınızı bitirin.

0|0
    0|0
  • Yüzüne vurma belki psikolojik sorunları vardır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...