Reddedildim cok rezil bir durumdayım :(

Kaç senedır hoslandıgım bı cocuk var aslında daha fazlası belkı.ben onu ekledım ama o benı daha once pek gormemişti. hanı konusmslgumz yoktu pek.neyse sonunda ona sanal ortamda senınle knşmaktan cok mutlu oluyorum kendımı yakın hıssedıyorum sana daha fazla bunu saklayamazdım uzgunum dedım.. oda senınle konusmak benı dde cok mutlu edıyo.arkadas olarak goruyorum ama cok mutlu ettın benı falan dedı.umarım arkadaslıgımızı etkılemez bu durum yanılmıyorumdımı falan ddı.yok dedım. bende daha once gormedın bıle hoslanman anormal olrdu zaten dedm.oda ben tıpe pek takılmıyorum benım ıcın onemlı olan duyguların samimiyetdir,hem senı gormstum su boylarda falandın fılandın tarıf ettı bla bla.. kendımı cok rezıl hıssedıyorum bıdaha kmseye boyle bısey solemıcem haksızmıyım?

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• Olumsuz birsey görmedim ben

0|0
    0|0
    • olumlu bısey gordun mu

• Simdiki halinizle bir olurmu o zaman simdiki gibi arada samimiyet varmiydi ki sahsen benim icin o gorus sıradan olurdu cunku öncesinde seninle sohbetim yoktu

• hiç samımıyet yoktu o benı gormemiştir bile ama gördm dıyor

Erkekler Ne Diyor 10

• biri elbet kabul edecek.denemeye devam et.

0|0
    0|0
  • haksızsın bende öyle demiştim ama söyledim :) unutucaksın ve güzel bir anı olarak hatırında kalıcaktır , olurun bırak her neyse geçer ft sıla :)

0|0
    0|0
  • yaa hep öyle oluyo iste canım ya senin beyendiğin seni beyenmez, seni beyeneni sen beyenmezsin. nasip kısmet bu isler geçip gitmis bosver takılma bunlara

0|0
    0|0
  • Onyargili olma o ole soledi die herkes solemez.. Ama sen kendine cek erkekleri bir bayan olarak

0|0
    0|0
    • :(

• ole surat asma.. İyi sekilde dusun.. Ya soyle olsaydi: seni sevmeseydi ama sevio gibi yapip seni kullanip biraksaydi.. O zaman nasil hissedicektin? Ben sana soyliyim.. Burda bu soruyu degil de, ya bole bole bir arkadasim vardi su kadar suredir cikioduk ama benimle resmen oynadi beni birakti napayim dicektin..

• tm tşrkler

• neden söylemicen bir kişi yüzünden sonrakileri neden cezalandırıyosun

0|0
    0|0
  • Haksizsin biz erkekler bole senin dedigin gibi yapsak heralde hic bir erkek kiz bulamaz hic bir kizda erkek

0|0
    0|0
  • Ya şu duygularınızı aldırin başınıza bela açıyor

0|0
    0|0
  • Rahat ol 3 vakte kalmaz çalar kapını bila bila bila

0|0
    0|0
  • fotoğrafın olsa bizde baksaydık tipine haklımı haksızmı söylerdik

0|0
    0|0
  • vah yazık rezil...

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• olaya bakıldığında seni geçiştirmeye çalıştığı bariz ortada , orada senin kullandığın cümleye göre kötü bir cümle söyleseydi kabalık olurdu onun için ''seninle konuşmak beni de mutlu etti'' demiş yani bu geçiştirme bir cümle seni sevmiyor , rezillik mi dersen hayır çünkü seni takmıyor

0|0
    0|0
  • Maytap geçseydin aldır şu hisleri

0|0
    0|0
Yükleniyor...