Ünal aysal real ve barca'yı yakalamak kolay demiş ?

ben buna katılmıyorum çünkü zaten Galatasaray Real ve Barca seviyesinde haksızmıyım renktaşlar?

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• artık onların saltanatı bitti çünkü her takımın şartları aynı olmaya başladı ama bunu uzun vadeye yaymak sürekli kılmak lazım.

0|0
    0|0
    • biz zaten yıllardır avrupada başarılı olan bir takımız zaten

• real madrid 12 senedir final oynayamıyor?

• tarihi yeter.biz henüz onlar kadar kupaya sahip değiliz.

Kızlar Ne Diyor 4

• Ben de Galatasaraylıyım ama Galatasaray o seviyede değil bence.Biraz daha hırs yapsalar takım olarak büyük işler başarırlar.

2|0
    0|0
    • başarmıyoruz mu zaten dişi aslan ?

• realist yaklaştın tebrikler dostum

• tqckse ben furkan isteğimi kabul edermisin ben furkan diğer hesap kapandı ..s

• alt yapıya önem verilirse evet

0|0
    0|0
  • sende başkanımızda haklı <3 :D

0|0
    0|1
  • Hayır Münih seviyesinde.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 13

• gece gece uçmayalım derim

0|0
    0|0
  • Bu sorudan sonraki sorunu tahmin edebiliyorum.. Drogba mı, Ronaldo mu? - Sneijder mi, Özil mi? - Sabri mi, Ramos mu?...

1|0
    0|0
  • Yabancı sınırı varken yakalayamazsın başarı olarak.Maddi olarak zaten imkansız.

Üstelik artık real ile barça bitti futbolun yeni devleri dortmund ve bayern

0|1
    0|0
    • dortmund olamaz bidefa çünkü popülerliği yok

• dortmund mu popüler değil ? galatasarayı real ve barcayla aynı ayarda görüyorsun ama dortmunda popülerliği yok diyosun öylemi ?

dostum dortmundun tarihine bir bak istersen..

• finansal açıdan yakalamaktan bahsetti ...

ki real ve barçayla galatasaray arasında maselef en az 4 katı fark var ;)

sponsor gelirleri , taraftar gelirleri vs vs vs vs bakımından

0|0
    0|0
    • bizde arena açıldıgından beri 45 bin kombine satıyoruz yetmez mi ?

• 80.354 kişilikmiş .. yani 1 maçta 30 bin fazla insan demek :) 30 eurodan 900 000 bin euro demek ;) her hafta 1 milyon auro sadece tribünden fark atıyorlar bize maselef ..

herneyse sonuç olarak başkan bu farkı kapatmayı kafaya koymuşsa iyi etmiş ;) inş yapar

• askme anlıyon bu işlerden beraber bir takım kuralım :D

• Yav he he

0|1
    0|1
  • O seviye öyle kolay kolay yakalanmaz daha doğrusu maddiyat arasında uçurumlar var dünyanın en zengin klüpleri ikiside büyümek için maddiyat gerekir başkan da bundan bahsetti zaten zor değil ama yakalamak için o seviyede maddiyata ulaşmamız lazım dedi

0|0
    0|0
  • bence biraz değiştirilmiş bu söz bir kaç yerdede gördum bence bu medyada cevırılmıs unal aysal da bunu bılıyodur bayern münih bile o seviyede diğil 3 te 3 yaptı inter 2 sene önce falan 3 te 3 yaptı yine o seviyede diyildi kupayı kazanmak önemli değil önemli olan istikrar başarı gelir zaten :D

0|0
    0|0
  • kolayyy

0|0
    0|0
  • onu söylemeden önce ne içmiş öğrenebildinizmi ?

0|0
    0|0
    • ne varmış tarihinde

• şampiyonlar ligi şampiyonluğu var yetmezmi ? bir uefa kupasını aldınız diye okadar da havaya girip realle barcayla aynı seviyedeyiz diye uçmayın.. elin oğlu geliyo boşluğu bulunca 8 tane atıp gidiyo hayata küstürüyo sonra..

• Bildim bileli Galatasaraylıyım, böyle abartı görmedim.

0|1
    0|1
    • ünayl aysalda mı abartıyor

• çare DROGBA !

0|0
    0|0
  • Senin FBli olduğunu biliyoruz canım :D yapmayın artık şunları be abi

0|0
    0|0
    • ne fenevlisi Allahım korusun

• o zaman bu işlerden anlamıyorsun abartmışsın çünkü biz henüz onların seviyesinde bir takım değiliz Real Madrid Barcelona ekonomik anlamda bizden çok üstünler yani transfer yaparken bizim gibi uğraşmazlar şu şukadar olsun diye direk parayı basıp alırlar ama tabi GSde her geçen gün ekonomisini geliştiriyor

• eyv kanka :) göreve hazırım her daim ;)

• ne içiyorsunuz bir anlasam eqweqwewqqw

0|1
    0|1
Yükleniyor...