Cok sevdınız terkedıldınız şimdi bakıyor...

Sevdim terketti iyim yatılcka kız değilim dıye yatıyor kalkıyor aylar gectı bunalıma girdim şimdi peşimde evımın onunden gecıyor bana ulaşmaya calışıyor.

Nerede gorse yanıma koşcak gibi nedne yapıyor nıyetı kotu sezıyorum olgun agır baslı arkadaslarım herkes benle ogrendı nasıl oldugunu bu adamın derdi ne

Güncellemeler:
neden bakıyor

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Al karşina konuş.

Niyeti neymiş öğren,pişmanlık hissiyatı içinde olabılır

1|0
    0|0
    • Bende öyle sezdim bana umut verdi duygularımla gurumla oynadı agır başlı olgun gorunduug gibi değilmiş.Ben masum cocuklar gibi sevdim.Senaryo yazdım olursa ımkan diic ekıcme yasadıklarımdan ben nou cok sevdım evlenmekti nıyetım dua ettim onn nıyetı kötu ilk evliliğinde aldatılmış kadınalrla yatıp kalkıyor .. bende bulamadı gitti benı begendı gerı donmekmi istiyor sizce.

• Evet öyle yapıyorum sabredıyorum.Ben dua edıyorum Rabbım butun kalpleri görür.

• Demek seciyor halen ben ciddi aglmadigim kizin kapisindan niye gecim

0|0
    0|0
    • sevgi değil nıyetı kotu ikimiz duluz ben yatmadıgım terketti? irtibat kurmak peşimde dolanıyor bır sekıl

• Seni bir sans ver bak bakalim niyeti ney?

• Benmi konuşacam o beni terkettı bırsye söylemden asil gecıyordum uursaıyordum ama göz göze gelince pişman oldugunu hisettim ömrund eben gibi bulamaz eminim. masum cocuklar gibi sevdım şiirler yazdımeti ciddi olabılırı sizce? geri dönmekmı ıstıyor.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...