Farklı çok farklı frekansın doğum gününü kutlayalım mı?

Kardeşim bu pastan link

buda hediyen

link

nice mutlu senelere

iyiki doğdun iyiki varsın deli kuzu :)

0|0
16|15

En İyi Kız Görüşü

• Enemmm valla da tam konu açmayın olar mı diycektim yetişemedim :)) cok çok çok teşekkürler kuzucum vayy bee fosilleşiyok artık gayri :)) bundan tam 25 sene önce fırlayışımı kutlayan herkeşlere çok teşekkür ederim, sende çook seviliyosun kuzum, iyiki de varsın, pasta kadar gereklisin hayatimda :)) neyse arayı soğutmadan pastamı yiyim ben :)))

9|10
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• iyiki doğdun tatlımm nice senelere sağlık mutlulukla :)

link hepberaber gidiyoruzz :))

link pastan :)

link hediyen :)

1|1
    0|0
    • Enemmm o ne guzel pasta o :)) 5 öğün pasta yiyebilirim canim bunun en canli tanigisin zaten :)) ama buna kiyamam valla, ne kadan tatli olmus :)) yubbii tatile mi gidiyom ben simdii, hemide birlikte :))) hedayen icinde cok tesekkurler canimcim, yalniz babama pek yaramayacak gibi, yarin aldiracaklarim icin ornek olurlar bana :))

• la benim bile tatlımı önümden alıp yiyen değilmiydi bu:D .D

• Ben senin hediyeni unutmuşum demin :) link

link :D

• onada mutlu yaşlar :)

1|1
    0|0
  • Nice musmutlu yıllara inşallah :)

Tanışmıyoruz ama iyi ki doğmuş:))

link

1|1
    0|2
  • Doğum günün kutlu olsun

1|1
    0|0
  • Nice mutlu seneler.

1|1
    0|0
  • Canımcımm çok çok mutlu olman dileğiyle iyi ki doğdun yeni yaşın sana hayırlar güzellikler getirsin

link

Bu pastan link

Bu da hediyen link ihtiyacın olucak :D

1|0
    0|0
    • Canım benimmm çook teşekkürler özellikle son hediyene çok bir sevindim, daha fazla başka bişeye ihtiyacım olamaz zaten :)))

• hahaha o kadar pasta yedi ama gençlik işte yakar o çatlatır bizi ben biniyim bari bisiklete 2 tur verin de:)

• Oy Kuzum mu doğmuş:)

yani yaşın tüm güzellikleri sana getirsin kuzum musmutlu yıllar.İyi ki doğmuşsun.

pastamı da aldım geldim.bu aperatif link

bu da asıl olan

link

hediyeni de unutmıyım:) link

seviliyosun kuzum <3

1|0
    0|0
    • ahahah bir an ilk pastayı görünce korkmuştum kuzum, hayırr partidekilere pasta kalmıycak ona üzüldüm yani o bakımdan :))) abooo eve bayıldım kuzum, bunla atlayıp gelirim yanına, yakıt masrafı yok bişey yok yubbii :))

• link mutlu yıllaaaaaaaaaaaaar :)

1|1
    0|0
  • Kutlayalim

Mutlu yillar cok farkli frekans.

1|1
    0|0
  • doğum günü kutlu olsun. nice güzel yaşlara. <3

1|0
    0|0
    • Çok teşekkürlerr<3 pek güzel bir yaş kalmadı ama, maşallah almış başını gidiyor :))

• Doğum günü kutlu olsun.

1|0
    0|0
  • Bu ay ne cok dogan var yahu sksksjkh

Mutlu yaslar.

1|1
    2|0
  • Gec mi kaldım ne hrnyse iyiki doğdun canım. Nice mutlu yıllara. <3

1|0
    0|0
  • Kutlu olsun efenim. Mutlu yıllar.

1|0
    0|0
  • Doğum günün kutlu olsun =)

link

1|1
    0|0
    • Aaaa aşık olma loading suanda bende :))) cok sagol canimcim, hediyende pastalar kadar tatli valla :)))

Erkekler Ne Diyor 15

• bizim tayfanın hepsi ikizler oldugundan sanırım bukadar ıyı anlasıyoruz :PP

Herkez bırbırıne benzıyo cunku :D

Bu arada farlı insanın farklı bir bakış açısı var :P Eeee Ozaman D.günü Kutlu olsun geçmiş D.gunun Mübarek olsun diyeyim :)))

Farlı Pasta :D : link

Hediyede Kararsızım :D ; link

eh unutlmaz enazından..

Oyle Uzun Bir Omur falan dılemıycemde..

Hayatın tadına varabılecegın bır omrun olsun.. Mutlu sağlıklı ve bol kahkahalı Bir hayat dilerim ;)

1|1
    0|0
    • assffg ya aslında zahmet etmişsin Tasardur, yormasaydık hiç seni, gelmeseydin valla hiç kırılmazdım :))) ehehe teşekkirler :)

• ahahh yok yahu takılıyorum, hani senden aldığım hediyeler bakımından şeyettim, doğum günüm olmasa daha iyidi valla :)))

• niye be.. Farklı frenksa Farklı hediyeler işte :D

Sen pastayı hedıyeyı falan begenmedın anladım :D

• Eskiden 18-24 dü ne güzel cıvıyorduk,şimdi 25-29 oldu o da yaşlandı fdsfdsfdsfds

Nice sağlıklı uzun mutlu yıllarınız olsun efem ^^

1|1
    0|0
    • Asadf bayramlarda elimi opmeye gelirsiniz artik, yalniz harclik falan istemeyin malum kulaklarimda agir işiticek artik, duymam zati :)))

• doğum günün kutlu olsun farklıfrekans.. :)

ulan bütün tanıdıklarımız ikizlermiş :D

1|1
    0|0
    • ahahaaaa

fena tufaya geldin:))

• Ahaha sorma, ikizler grubu olarak sitecek toplandik, kendi aramizda takiliyok kimseye zararimiz olmasin diye, yalniz sen araya kaynamissin, seni de Allah kurtarsin diycemde bizden oyle kolay kolay kurtulamazsin :))

• ahaha makus Talih :D

• Kutlu olsun..Allah uzun ömürler versin...

1|1
    0|0
  • Senin doğum günün mu iyiymiş

doğum günün kutlu olsun nice mutlu yeni yaşlar dilerim..

link :))

1|1
    0|0
    • Sorma 25 sene once bugun viyaklamisim, ne luzumu varsa :))) cok teskurler babamin adaşii :))

• Evetvya ne firlayistı o öyle:)))) abinin için kara gündü kesin o gün:D

Rica ederim adasin kızı ve caycısı :P

• aboow ben kafamı hangi taşa vurayım unutmuşum :(

link hediyeni al da barışak cadı

0|0
    0|0
    • eneee sende işini biliyon, hadi şu gülyüzlünün hatrına barışalım barim :))) teşekkürler ^^

• Bugün de herkesin doğum günüymüş, kutlayan kutlayana :)

Hayırlı olsun doğum günün.

1|1
    0|0
  • vay anam vayy:) kimler doğmuş laaa:)):)))

canı pisiciğim iyiki doğdun iyi ki varsın lan:)

al bakalım pastan:) link

1|1
    1|1
    • Eminim öyledir :)

• Enemmm onun heicigi benim mi hemsomm, zati normalde vermiyom, doom gunumde hic hic vermem Kusura bakmayin :))) cok sagol en birinci topraam, menengic gayfesi de alcan mii :)

• Ehehe şişştt hemşo yav çaktırma, eli dolu geliyor millet valla böylesine 1 yıl sonra bilem kapım açık :D

• Kutlu olsun efenim. Mutlu yıllar.

Bari yeni yaşınızda hayvancıklara eziyet etmeyin, bırakınız mutlu olsunlar.

1|0
    0|0
    • adsdsds o biraz zor, bu doğum günü de yırtamadılar, bakalım umudumuz diğer doğum günlerine :))) teşekkürler ^^

• _Ï__Ï__Ï_

l________l

l________l

bu pastası sfdgdg

mutlu yıllar..

1|1
    0|0
    • Assf 3 tanecik mumu var, kendimi az bucuk genc hissettim bir an valla :)) tesekkur ederimm ^^

• sevdiklerinle birlite bir ömür boyu nice hayırlı senelere ins farklı frekans ..

1|1
    0|0
    • Cok tesekkurler esmer yarim, profil fotondakini paket yapip yollarsan hayir demem :)))

• Asffh ama bir şekilde çıkarmam lazım biyerden, yoksa çok fena zarar ederiz :(( sen bir he desen ticaretine bile başlayabiliriz aslında, üretim senden pazarlamada benden :)))

• Bebeklerimmm, bebeklerimsiz naparım ben :((

• Tanımıyorum ama bu kadar kişi değer veriyosa vardır bir bildikleri :) Sevdiklerinle birlikte nice mutlu huzurlu yeni yaşlara, iyiki doğdun iyiki varsın :)

1|0
    0|0
  • O kim ya?!?!?! (rövanşı aldım)

Nice mutlu yıllara ^^

1|0
    0|0
  • kutlu dogum gunun olsun

1|0
    0|0
  • mutlu yıllar farklıfrekans :)

0|0
    0|0
    • ^teşekkürler ^^ enee nickinin anlamını yeni çözdüm valla, pu bana bide turizmciyim :)))

Yükleniyor...