Sadece bir hata, bütün hayatımı mahvediyor, ne yapmalıyım?

gecen yaz ruhen cok karmaşık olduğum bir dönemde biriyle yanlıs bir şey yaptım ve cinsel ilişki yaşadım, tam anlamda olmasa da.. bugüne kadar hiç sevgilim olmadı, hiç hata yapmadım onun haricinde, bunu yasarken de zevk almadım. su an bir üniversite ortamındayım yurtta kalıyorum ve coğu insan bu yaşadığımı biliyor ev arkadası yaymıs insanlara.. kendimi cok kötü hissediyorum, tek istediğim sevilmek ama yüzme bakan her erkek bana bu yüzden bakıyormus gibi hissediyorum, güzelliğimden ziyade.. bu hiç düzelmeyecek mi, hiç kimse beni sevemez mi cok korkuyorum, cok pişmanım..

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• seni de böyle seven biri çıkar elbet geçmişe mazi derler sen seni sen olduğun için seven birini seç ve ilerde olacak sevgilinden gerçekleri gizleme bilsin insan bir hata yüzünden bir ömür evlenmeyecek ya da sevilmeyecek değil ya hangimiz çok doğruyuz biz erkekler mükemmelmiyiz ki kendine üzülüyosun seninle birlikte olan erkek başkasıyla evlendiğinde seni kullandığı için hiç mi vicdan azabı çekmiyor tabi vicdanıyla başbaşa kalsa o gelir başına ne kadar ben istedim falan desen de işte ilerde kızların böyle üzülmesinden ötürü ilişkim yok olacaksa da böyle olmasın ; hayata yeniden başla sevilmek sevmek seninde hakkın ...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• hayatının mahvoldugu yok sen ınsan degılmısın hata yapamazmısın hata ıste unut artık. her erkek degılsede buyuk cogunlugu her kıza buyuzden yakınlasır yalanın bını bın para burada ıs sana dusuyor acelecı davranma yeter zaman ıle tanı ınsanları gunlerle degıl yaptıkları ıle tanı ınsanları soyledıklerı ıle degıl sana deger verecek ınsanıda zamana getırecek sana

1|0
    0|0
  • Oncelikle kendini kotu hissetme yasadigin sey gayet dogal bunu dillendiren cok afedersin kaşarı eritmek lazim sanane insanlarin ozel yasantisindan seni yakin gormus ve sana anlatmis derdini sen gidip yaymissin it. Neyse gelelim sana herkes biseyler yasayabilir sana eger gercekten farkli gozle bakan varsa bu onun kişilik karakter eksikligindendir sen hic canini sıkma hersey duzelicek fakat sende bitiyo is kotu piskolojinden kurtuldugun anda tum kotulukler biticek :)

1|0
    0|0
    • teşekkür ederim, burda yargılanmaktan çok korkuyordum, rahatlattınız :)

• Kimsenin bunu yargilama gibi bir hakki yok ki aksine yaninda olmalilar senin tercihin hepsi ama ben oteki kiza ayar oldum ya ulen ne gevsek agizliymis !

• Yaptigin ayri bir ders baskasina anlatman ayri bir ders olsun sana. Yeniden basla hayata

1|0
    0|0
  • Bunlari dusunme bir erkek yasadigi seyi anlatiyorsa o erkek baska biseyi hak ediyordur..sen kendini biliyorsan ki biliyorsun bjnlari hic dert etme ve emin ol sen boyle cekingen olursan daha cok dikkat cekersin..hic teklif aldinmi son donemlerde

1|0
    0|0
    • ben hayatım boyunca çekingendim, zaten dikkat çeken bir tipim, teklif de almadım cünkü yanlıs anlasılır diye kimseye pas vermiyorum.

• Seni cok iyi anliyorum dikkat etmeye calisiyorsun..senin icin yapabilecegim birsey varmi.ozelden yaz.

• Ne zaman dertlesmek istersen ordan daha kolay olur.yapabilecegim birsey olursada cekinme

• Sevebilir ama şahsen ben böyle bir insanla sevsem bile sevgili olmazdım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• dimdik dur ve bunun hata olduğunu kabullen.olan olmuş.daha başka hatalara yönelme.

1|0
    0|1
  • Herkes önce dönsün kendine baksın sen hiç üzülme canım neler yapan var tamam iyi bir şey yapmamışsın ama sadece bu yüzden hayatın bitmişde değil o tür erkeklerle sevgili falan olacaksan hiç olma zaten sana seni anlayacak yanlışını yüzüne vurmayacak anlayışlı biri lazım bekle canını hiç sıkma herkes kendinden sorumludur herkes hata yapıyor bırak kim ne derse desin

0|0
    0|0
  • yani türk milleti böyle şeye pek iyi bakmıyor

0|0
    0|0
  • Şu cinselliği ne kadar abartıyorsunuz, hayatın sonu gibi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...