Piskolojik sorunlar hastalığın başlangıcıdır

araştırmacı bir ruhum var,bi arkadasımı aradım-arastırdım.Olmayan kişileri varmış gibi düsünüp,hayal dünyasında yasadığını farkettim..

burdan ona diyorum ki;

Tamam çok üzüldün belki ama kaç sene olmuş,o senin eşin değil ve senin çocukların yok.

Hayal kurmak güzeldir ama seninki saplantı,onu unut ve kendi hayatına dön.Her şeyini,evine kadar ailenden ayırıp hayattan kendini soyutlayamazsın..Sen mutlu olmayı hak ediyosun.Bunu belki hiç görmeyecek ama olsun..içimi döktüm =\

sizin çevrenizde sırf bir adam\kadın için hayatını değistiren var mı? ya da siz?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• arkadaşın şizofreniye giden tehlikeli bir yolda adım adım ilerliyor kesinlikle doktor desteği almalı yoksa ilerde hayatı kararır...

0|0
    0|0
    • aslında tam arkadas değiliz,30 yasında ona bunu nasıl anlatabilirim

• rastgele muhabbetini aç geçen bir haber gördüm falan gibi ;) yapabilirsen bununla ilgili bir sürü film kısa film belgesel falan var bir şekilde dikkatini çek işte bu konuya

Erkekler Ne Diyor 2

• aynı sorun bendede var soyutladım kendimi toplumdan herhangi biri için yapmadım yaşam tarzı oldu artık maddi durumum tipimde iyi ama adapte olamıyorum

0|0
    0|0
  • değişitrrim kesinlkle. kötü bişe değilki bu...

0|0
    0|0
    • esi olmadığı halde sanki çocukları varmıs gibi davranmak?evli ble degil o kadını unutamadı

• hasta olmaya yatkın

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...