Erkekler, Vücut geliştirmeci arkadaşlar bir bakabilir mi?

5 aydır Vücut geliştirme ile uğraşıyorum.9-10 kilo aldım. Ama hala daha 5-6 kilo eksiğim var ve cidden alamıyorum.1.5 aydır aynı kilodayım. Karbonhidrat tozu alacağım önerileriniz hangi marka. Link atarsanız çok sevinirim. Kullanıpta memnun kalanlar özellikle yazarsa çok iyi olur.

0|0
4

Erkekler Ne Diyor 4

• PRO GAİNER 15 KİLO ALIRSIN HERGÜN SPORDAN ÖNCE 3 ÖLÇEK VE SPORDAN SONRA 3 ÖLÇEK NORMAL BESLENMEYİ BIRAKMIYORSUN ALDIĞIN GÜNDEN İTİBAREN GÜNLÜK KULLANIP TÜKETMEN GEREK SPORU BİRDE HERGÜN YAPMALI VE SADECE PAZAR GÜNÜ ARA VERMELİSİN DÜZENLİ UYKUNDA OLMALI TABİ BUNLAR OLMAZSA HİÇ BİR ŞEY BEKLEME

0|0
    0|0
  • Karbonhidrat tozu para israfından başka bişey değil. bir kere aldım pişmanım. Onun yerine öğününü arttırmayı dene. Olmadı kalorisi yüksek shakeler var yulaf, süt, muz, balla yapılan onları dene.

0|0
    0|0
  • Para sıkıntın yoksa serious mass gainer öneririm diğer gainerları hiç bitiremedim bir tek bunu bitirebiliyorum tadı kalitesi harika bir ürün ilk 5'e girer.

0|0
    0|0
    • 12gün

faydasını gördünmü peki başkan.

• 12gün

Bak dostum bu ürünler destekleyici yani yine besinini alacaksın düzenli bir şekilde bunu öğün olarak kullanma günlük kalori ihtiyacının üstüne çıkmak istiyorsan bunu kullanacaksın benim kilom yerinde sayıyordu çok yardımı oldu bana. Ama yemek yemeyip bundan kilo almayı planlıyorsan o iş yatar arkadaş vücudun hemen çöker falan demiş hepsi şehir efsanesi bu tozlar bildiğin besinler muz, yulaf, yumurta gibi şeyleri toz haline getirip kolayca tüketmen için üretilmiştir.

• Alma sporu bıraktığın anda vücüdün hemen çöker doğal yöntemlerle sabırlı şekilde geliştir vücudunu

0|0
    0|0
Yükleniyor...