Fitness gidenler yardımcı olabilir mi?😊😊😊 ?

Herkese merhaba öncelikle. Spora yeni başladım ailemle 1 hafta oldu ama spora gitmek yetmiyor sadece. Sporda beslenmeyle bilgisi olanlar bana yardım edebilirler mi? Şimdiden teşekkür ederim...

0|0
1|11

Erkekler Ne Diyor 11

• Kardeşim öncelikle sakatlanmamaya dikkat edip istikrarlı bir şekilde moralini düşürmeden idmanına süreklilik kazandırmalısın ve protein+karbonhidrat+yağ matematiğini kilo ve vücut tipine oranla vücuduna gerekli besinleri almaya özen göster ve o doğrultuda bir miktar yol almaya bak...

0|0
    0|0
    • 15gün

Bunu nasıl ayarlamam gerektiğini bilmiyorum eğer siz biliyorsanız ölçülerimi atabilirim

• Beslenme konusunda en iyi yardımı hocan verecektir sana burdan üstü kapalı yardım edilemez fazla ağır yemeklerden kaçmaya çalış vucudu hantallaştırır.

0|0
    0|0
  • ailenle spora mı başladın ne güzel :) ne konuda yardıma ihtiyacın var?

0|0
    0|0
  • Kilo almak istiyorsan: Protein içerikli ürünler: yumurta süt et gibi tüket.. arada zeytinyağı da al

Kilo atmak istiyorsan: Abur cuburdan uzak durmaya çalış, aldığın fazla kaloriyi yakmaya çalış

0|0
    0|0
    • 15gün

Tam olarak düzenli bir diyet listesi olsa aslında annem kilo vermek istiyor ben almak

• 15gün

burdan da gayet basit formül verdim aslinda

• 14gün

Tam olarak düzenli bir şekilde liste olsa sabah öğle akşam daha iyi olur diye düşünüyorum

• evet ne ogrenmek ıstıyorsun

0|0
    0|0
    • 15gün

Kilosu zayıf olan birinin ve vücut şekillendirmek isteyen birinin günde öğünlerde ne yemesi gerek ve kilo vermek isteyen birinin ne yapması gerek

• 15gün

kılosu zayıf bırı yagsız yıyecekler yemesı lazım ekstra bısey yapmasına gerek yok gunde içinde azar azar en az 4 ögün yemeli duzenlı spor yapsın ıstedıgı forma kavusacaktır.
      Kılolu bırı ıse yagsız yıyecekler yemeli ve karbohıdratı kılo başına 1 gr yemeli en fazla yanı 50 kılo bırı gunde en fazla 50 gr karbohıdrat yemelı bol yeşıllık ve su tuketmelı sporunu aksatmadan çalışmalı

• Bu konuda herkes profesör herkes bilgi sahibi teoride 😂 zorluk çekmezsin

0|0
    0|0
  • Sürekli tavuk süt peynir felan ye fıstık ezmesi felan protein içereen şeyler

0|0
    0|0
  • olabilir

0|0
    0|0
  • Amacin ne onuda yazsan? Kas mi zayiflamak mi kondisyon mu?

0|1
    0|0
    • 15gün

Vücut şekillendirme biraz da kas diyet programı yapmam gerek ama kendime göre nasıl yapmam gerektiğini bilmiyorum

• valla bilgilendiririm de Şu an uykum var mesaj at sonra konusalim 😂

0|0
    0|0
  • sabahları kesinlikle mısır gevreği lif ve bol süt ile ye

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Gittiğin salon bununla ilgili egzersizlerine göre genel bilgilendirme yapmalı. Hocanla konus

0|0
    0|0
Yükleniyor...