Vücut geliştirmeyle uğraşan veya iyi bilgisi olan arkadaşlar acil yardım edebilir mi çok acill?

Arkadaşlar 1.5 aydır fitness yapıyorum 1 saat ağırlık antremanı ve sonrasında 1 saat kardiyo olmak üzere haftada 6 gün. 1.5 ayda %20 yağdan %17 ye düştüm. Aynı zamanda herkesin yaptığı ağırlığı yapıyorum ve hiç kas alamadım kardiyo yaptığım kası emiyor resmen. Sizce kardiyoyu bırakıp ağırlık antremanına devam edip kas arttırımı yapıyım mı yoksa ağırlığı bırakıp yağ mı yakıyım. Çok kararsızım kas almak istiyorum. Şimdiden çok teşekkür ederim cevaplayan arkadaşlara.

Güncellemeler:
10gün Arkadaşlar karar verdim. Ağırlıktan sonra yaptığım kardiyoyu ağırlıktan önce 20-25 dakika yapıcam. Sizce nasıl? Daha iyidir dimi

0|0
2|6

Kızlar Ne Diyor 2

• 1 saat kardiyo çok fazla 40 dakkadan sonra vücut proteini yakmaya başlar

0|0
    0|0
    • 10gün

Aynen ya. Karar verdim 20-25 dakka yapıcam kardiyo. Sonra ağırlığa gircem

• 10gün

Bence ağırlıktan sonra yap

• 10gün

bir işe yaramıyor işte kasların dinlenmesi lazım ben kardiyo yapıyorum

• öncelikle %20 yağ? senin bir kilo vermen lazım galiba. kardiyo ağlırlıklı ağlırlık kullanarak üst düzey pilates egzersizleri. sonra forma girilir, o zaman vücuda gerekli takviyeler yapılarak buildinge başlanır

0|0
    0|0
    • 10gün

Şu an %17 yağ oranım

Erkekler Ne Diyor 6

• Kardesim 1 saat sonra antrenman sonrası hiç kardiyo yapılır mı Allah aşkına? En fazla 20 30 dk arası yap. Kendini helak etme. Yeni başladıysan Full Body yap. Haftada 3 gün git. Örnek Pazartesi Çarşamba Cuma günleri. Sonuç olarak 1 gün gidip 1 gün dinleneceksin.. Antrenman sonrasıda HIT CARDIO yap. Bunu internetten araştır 24-48 saat aralıksız yağ yakımı devam eder. Diğer 1 saat yaptığın cardio çöp. Yaktığın kaloriyi geri yemek yediğinde direk alıyorsun onları hemen. Extradan Antrenman yapmadığın günleri 20 30 dk max. yapılabilir.

0|0
    0|0
    • 10gün

Extradan Antrenman olmayan günlerde cardio ile birlikte karın çalış. Haftada 2&3 defa fazlasıyla yeterli olacaktır.

• 10gün

Aynen antreman sonrası 20 dakka falan yapcam

• 10gün

Veya hiç yapmamayı düşünüyorum

• Heralde antremandan sonrq yeterince protein alamıyorsun. Ondan gelişmiyo olabilir.

0|0
    0|0
    • 10gün

Hayır işte ağırlık sonrası dinlenmem yerine kardiyo yapıyorum ondan böyle oluyo. Kaslar daha çok yıpranıyo

• 10gün

Kardiyo yu 30 dk ya düşür. Antrenman sonrası sağlam protein al.

• Haftada 6 gün mü pert olmayı kafaya koydum herhalde 😀😀😀😀

0|0
    0|0
  • Kardeş 2 aydır yapıyorum 62 kiloydum yağ olarak bir değişim yok 67 kiloya çıkmışım ağırlık çalısıyorum bölgesel

0|0
    0|0
    • 10gün

Bende başlıycam kilo almak için alabilirim umarım :)

• 10gün

Bakalım öyle yapıcaz artık kendimi bildim bileli zayıfım 64 kiloyum şuanda boy 1.80 fazla yağ yok zaten bende kilo alıp kasa dönüştüreyim diyorum.

• 10gün

Benle aynısın işte bende yağ olmadığına göre kaslarım gelişti diye düşünüyorum

• ikisini beraber gotur 20dk kardiyo yeter. kardiyo kas goturmez yag yaktigin için sana oyle geliyor bunlae kafaya takilmaz

0|0
    0|0
  • böyle devam. 1 yıl sonra düşüneceğin şeyler bunlar.

0|0
    0|0
    • 10gün

Yani kardiyo bırakıp ağırlık devam mı ediyim

• 10gün

daha yolun başındasın. böyle umutsuz olma.

• 10gün

Bilmiyorum çok fazla çalışıyorum

Yükleniyor...