Galatasaray 3-1 Bursaspor!! Ustanın Geri Dönüşü Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Rıdvan Dilmen:Hani bazı maçlarda 5 pozisyon olur penaltı vermezsin ama bugünkü pozisyonlara vermemek çok garip.
Ahmet Çakar:Bursanın attığı gol ofsayt Bruma ve Podolskinin Pozisyonu net penalti.
Evet bugün usta geri döndü Sniper mukemmel oynadı o oynayınca takımda iyi oynadı.
Galatasaray 3-1 Bursaspor!!Ustanın Geri Dönüşü Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

0|1
3|10

Kızlar Ne Diyor 3

• Maçı izleyememiş olmanın üzüntüsünü, kazanmanın büyük sevincini yaşıyorum. Karmaşık ruh hali içersindeyim. Tebrikler aslanım <3

1|0
    0|0
  • Adam ya nasıl bir goldu keske dedim fenerbahce macında olsaydı diye icimden ama penaltılar verilmedi kazanmasak da cok uzlurdum sukurkı kazandık ohh be rahat uyuruz 😊

0|0
    0|0
    • 13gün

Sneijder ne zaman kaleye yakın oynasa şov yapiyor Podolskide önünde oynayinca takim çok iyi oynadı gollerimiz mukemmel ilk golde nefis paslaşma 2. Golde 30 metreden ateş

• 13gün

Aynen ole hırs +ruh olunca = gol oda =mutluluk galibiyet 😊

• Bizim takımı bu ruhla görmeyi özlemişiz. Ve iyi ki Galatasaraylıyım ⭐⭐⭐⭐

0|1
    0|0
    • 13gün

Eren yerine Podolski oynadı Sneijder kaleye yakin oynadi ve mükemmel goller attik hakeme rağmen

Erkekler Ne Diyor 10

• karsisinda ki gs çıkma si hamza hamzaoglu varken normal skor

0|3
    0|1
    • 13gün

Hakem kimin çakmasi onuda soylesene? Ulan 30 metreden çakti herif bir susun

• 13gün

youtube da sulu derbi diye arat bak senin sahana kupayla şampiyon olarak gelip macida alarak çıktık hadi simdi gidebilirim

• 13gün

O na bakarsan Drogbali sezondada biz Kadikoye şampiyon geldik bu başarimi? Ulan isiklarinizi kapattirdik 3 yildizli şimdi git hadi

• Hep diyorum Sneijder solda ya da geriye doğru defansın önüne bir nevi ön libero gibi gelerek oynamayacak tipik forvet arkası bu adam kaleye yakın forvetin bir tık gerisinde oynayacak Sneijder ve Eren'in gol atmasına özellikle sevindim Yasin'de yine güzel bir gol attı hakeme rağmen bu maçı almak güzeldi 5 haftadır yenilmeyen rakip karşısında Sneijder'in golünede şapka çıkartılır.

0|0
    0|0
    • 13gün

1.5 senedir sneijder kaleden uzakti en son Hamza Hoca doneminde kaleye yakin oynadi ve şampiyon olmuştuk. bugunde kaleye yakin oynadi ve çok iyi oynadi podolski yasin falanda iyidi ilk golde paslaşmalar ve bitirici vuruş harika 2. Gole yorum bile yok

• 13gün

Aynen öyle Sneijder kaleye yakın oynamalı.

• İki tarafında penaltısı verilmedi. Hakem ofsaytlara hiç bakmadı. Bir tane golde gidiyordu Bursa da sonradan uyandı hakem. Sneijderin kafa da devam dedi ofsayt vardı neredeyse gol olacaktı. Tamam ofsaytlar zordu ama bu kadar dikkatsizlik olmaz ki. Sneijder duran toptan güzel yere yolladı. Bir ara 72ye 28 gördüm topla oynamayı maç içinde ama yine de Bursa biraz ofsayt taktiği uygularken hatalar yapmasından yenildi. Ofsayt taktiği yapacaksan düzgün yapacaksın. Boş yere gol yediler. Klasik topla oynama ama yine de çok pozisyon yakalayamadı Galatasaray o topla oynamayı başka takım yapsa en az 7-8 tane net pozisyonu olurdu. Ama tabi ki rakip oyuncu kalitesi daha zayıf olduğundan kazanmayı bildi Galatasaray takımı.

0|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
    • 13gün

Ne oynadı ama be bugün

• bence hala iyi oynamıyoruz. takım hala çok ağır ileri çıkıyor ve top rakipteyken topu kazanmak için pek çabalayan yok

0|2
    0|0
  • Hakem hatalarında haklısın ama oyun taktiği ve değişikliklerle hamza hamzaoğlu maçı hediye etti

0|2
    0|0
    • 13gün

Maçın başından itibaren Galatasaray çok iyi oynadı değil Bursa bugün Bjk ya da Fb olsa bile yenerdik

• evet hakkımızı yediler ilk başta ancak bu maçı alacağımız baştan belliydi. iyi oynadık ve inşallah sürdürürüz böyle.

0|0
    0|0
    • 13gün

Her hafta bunları eleştirmek lazım eleştirince kendilerine geliyorlar

• 13gün

yıllardır eleştiriyoruz ama artık zihniyetin değişmesi ve daha profosyonel bir takım olmamız lazım.

• Aslan kükredimi ezer geçer!!!

0|0
    0|0
  • Neredeyse ilk yarı bitecek adam ilk golünü attı 😂

0|1
    0|0
    • 13gün

30 metreden çakti 10 gole bedel

• 12gün

Bilmiyosun demekki

• 12gün

Penaltı saray diye boşa demediler yıllarca

• Hamzaoğlu hediye etti kötü giden eski takımına Necid Jorquera Delvalle gibi adamları kulübede bekleterek. Ligin 5. liğinden 4. lüğe çıkmayı sadece küçük takımlar başarı olarak görür

0|2
    0|2
    • 13gün

Yav he he. Git ağla şimdi Bursa kaç maçtır gol yemiyodu maçın başindan beri Gs iyi oynadı. Hakem tarafsiz olsa 5-0 biterdi maç hakeme rağmen kazandik başkaları gibi hakem sayesinde değil

Yükleniyor...