Erkekler ne zaman evlenmeyi düüşünürler

çıkarsın edersın hos zaman gecırırsın pekı neden evlenmek lafının e sını acmazlar:)

Güncellemeler:
benımde anlamadıgım benım bunla evlenebılırım dedıklerım teklıf etmez nerde ıstemedıklerım varr kuyrukta:)

0|0
6|19

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

• Hatun kişi 25-29 yaş aralığına kadar evlenmemiş ise vardır bir sıkıntı diye düşünürüm şahsen. Pörsümeye çeyrek kalmış seni alıp ne yapsın :))

Şaka bir yana, basit bir cevabı var sorunun. Evlenilecek kız var eğlenilecek kız var mantığı işte. Genelimiz böyle düşünüyor.

0|0
    0|0
  • zaman zaman

0|0
    0|0
  • Sevmeye başladığında sevdiğinde vs..

0|0
    0|0
  • daha erken..bi kaç çiçekten bal alakta bakarık..diye düşünürler..

0|0
    0|0
  • Gençliğimizi yaşayacaz abi o yüzden 30 yaş ustuysek evlenmenin e sini açarız yoksa zor diyorum ve yarışmaci arkadaslara başarılar diliyorum.

0|0
    0|0
  • Evliliği emin oldugum zaman düşünmeye başlarım, planımıda yaparım, hazırlık bile yapmaya başlarım...

Eğer karşımdakinden eminsem, gerisi gelir her daim : )

cut.

0|0
    0|0
  • allahım gecinden versin .

amin .

0|0
    0|0
  • valla erkek önce bir g.tü sağlama alacak ondan sonra dicek ha tamam ben evlenebilirim (:

0|1
    0|0
  • çıkarken iyi ama iş evlenmeye gelince 'o kız bu lan harbi' düşüncesine kapılırsın. belki dısarda daha iyileri vardır eyipte ayrılırsın. kızlarda düsünür hersey iyi giderken noldu böyle diye

0|0
    0|0
  • o erkek bensem asla ne kimsenin duygusuyla oynarım nede evlenirim

0|0
    0|0
  • Yankis tercih baska bsi degil ben evlenmek istyrum onlar istemyo kizlarin istedikleri ksier de eblenmyi dusunmyo tamamen tercih sikintisi...

0|0
    0|0
  • Evliliğe hazır hissettiği zaman...

0|0
    0|0
  • Okul bitsin, askerlik bitsin

0|0
    0|0
  • canım ne zaman isterse

0|0
    0|0
  • Ne zamaki bir ortamdan kız kaldırcak sürekli kadınları düsünecek sokakta bir kızın yanından geçerken onu heycanlandıramayacak yaşa geldim o zaman ne yapalım artık d.

0|0
    0|0
  • 40 dan once dusunmezler

0|0
    0|0
  • Onları evlenmeye ikna edecek hatunu bulduktan sonra..

0|1
    0|0
  • Hevesini aldıktan sonra hayatı deli dolu yaşadıktan sonra

0|0
    0|0
    • yok artık erken evlenenler ıcın ne demelı

• Onlar bir an önce evlenip hayata atılmak isteyenler ama bir yandanda gençliğini deli dolu yaşayıp evlenmek isteyenler var

Kızlar Ne Diyor 6

• Askerden sonra hemn ederler evlenme teklıfını.çnkü o zaman adam olurlar düşnmye frsatları olur.tabi karsısındakı de beklemeyı blecek bırı olmalı ki o zaman etsn evlenme tklıfnı :)

1|0
    0|0
  • Akılları başlarına geldiğinde

0|0
    0|0
  • Etrafindaki arkadaslari ahbaplari nisanlanmaya basladiginda.

0|0
    0|0
  • o sorumluluğa hazır hissettiklerinde.

1|0
    0|0
  • 25 inden sonra temiz bir kız buldugunda

0|0
    1|0
  • artık tat alma devrini bitirip doyma devrine geçmek istediklerinde

0|0
    0|0
Yükleniyor...