Türk kızlarını beğenir misiniz?

bi çok yabancılardan duyuyorum türk kızlarını çok beğeniyolar güzel olduklarını hamarat olduklarını söylüyolar sizcede öylemi. bende avrupada doğma büyümeyim ama şuanda abd de oturuyorum ve bir çok yabancıda güzel oldumu söylüyo bugün bir ofiste bir erkek bana nereli oldumu sordu türk dedimde aa bu yüzden bu kadar güzelsin dedi yani bizim erkekler hep türk kızlarının çirkin oldunu söylüyo ya yabancılar nedne beğeniyo bizi peki?

0|0
10|24

En İyi Kız Görüşü

• bende Ukraynada doğdum burda yaşıyorum meshetya türküyüm canım hiç türkiyeye gitmedim bikere burdan bir okula türkiyeden öğretmenler öğrenciler falan gelmişti okulu gezmeye falan bende çeviri yapmak için gitmiştim türk erkekleri beni ukraynalı sandılar biri geldi benle inglizce konuşyuor efendim dedim sen türk müsün dedi :Dbende burda türk kızlarını beğeneni çok gördüm türk kızlarının çirkin olduklarını bu siteye üye olduğumda hep erkeklerin sorduğu sorularda gördüm yok şöyleler böyleler diye çünkü burda türk kızlrını beğenenler var :) Güzellik ve karakter ırkla alakalı değil kötü çirkin ırk yoktur bunu herzaman söylüyorum

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• Merhaba kardeş;

Çirkinliğin güzelliğin Türkü Tükrüsü mü olur yav.

Nee boş adamlar ne boş işler peşinde yav.

Türk kızı güzel de Arap kızı kötü mü..

Çerkez tavuğu iyi de Türk'ün tavuğu kötü mü..

Yok öyle bir şey.

Yıktım bu fikri.

Kahrol düşman al sana bomba

İnek gibi bakarsan saman gibi görürsün..

Türk kızlarını insan gözüyle incelediğimde gayet harika olanlara rastladığımı inkar edecek değilim

Örnek: pıtırcık, tuzak, daçmingooş, madam juliet, pentin, mayhem girl vb.

Bak 5-6 tane saydım diğerleri mırtmasın

Ula bu hatunları hangi ara gördün demeyin. Benim kalp gözüm açık.

4|1
    2|1
  • türk kızı can dır ;)

kıymetini bilemeyen mal dır ;)

4|0
    0|0
  • türk kızlarını yabancıya değişmem kesinlikle bana en doğal, hanım hanımcık gelen kızlardır :)

3|0
    0|0
  • Türk kızı gibisi var mıya elin yabancı kizini neden üstün gorelim kurban olsun onlar türk kizina...

4|0
    0|0
  • niye beğenmiyelim ya muhtacız o türk kızlarına

1|0
    0|0
  • Türk kızları candır :)

1|0
    0|0

• elin gavuru bizim kızların bokunu yesin

2|0
    0|0
  • Beğenmiyorum tabi,çirkinler,kısa boylular,bakımsızlar.kilolular ama kendilerini çok çok güzel sanıyorlar asdlghja

0|1
    8|0
  • Ben ilk başta nüfüs kağıdına bakıyorum Türk ise konuşuyorum

0|0
    0|0
  • ya bizim erkeklerde türklerde benzer şeylerimiz olduğu için birbirimizi beğenmiyoruz :))) yani sarışın hatun fazla yok diye sarışınlara falan sardırırız bazen..insanın ne bulup ne istediğiyle alakalı :)

0|0
    0|0
  • Bence bunun Türkle rusla alakası yok

İçeridekilerin dışarıya, dışarıdakilerin içeriye girme isteği gibi birşey...

cut.

0|0
    0|0
  • MadameJuliette ve türevleri gibi olanların koltuk altı itina ile dillenir <3

1|0
    3|1
  • Elin amerikalısı beğense sizleri sözlerle kaç para eder, begensin seni Allah dostu bir gözü kör , bir ayagı topal bir müslüman ondan bin kat daha hayırlıdır, ister inan ister onlardan on

0|0
    0|0
  • Tek açıklaması var GÜZELLİK dediğin GÖRECELİ bir kavram.

0|0
    0|0
  • kesinlikle güzel değilsiniz o kesin ama begeniyoruz tabi baska care mi var

0|0
    5|0
  • güzeli var çirkini var ne diyelim şimdi

1|0
    0|0
  • türk kızı güzeldir tabiki de bazı erkekler itibarsızlaştırmaya çalışıyorsizi

1|0
    0|0
  • belkide bulunmaz hint kumaşısın da ondan :)

0|1
    0|0
  • Türk kızları agızlarrını açana kadar dünyanın en güzeli. Gerçekte kezban tripleri olmasa güzeller.

0|0
    0|0
  • başka kız mı var

0|0
    0|0
  • onları birde rus kızlarıyla konuşurken görmelisin hayattan soğursun erkek heryerde abaza işte naparsın :)

0|0
    0|0
  • İzmir'in kızlarını beğeniyorum sadece <3

0|0
    0|0
  • valla kardeşim bu memlekette yaşadığımız için istesekte istemesekte beğeniyoruz:) şuda var yabancılar türk kızlarını seviyor demişsinizde,geçenlerde konser için türkiyeye gelen ve kızların izdihamına yol açan" justin bieber" türk kızları kokuyor demiş yani kötü bir kokudan bahsediyor arkadaş bide bizim türk kızları bu adamın hastası yani tam kapaklık bir durum:)

0|0
    1|0
    • Haberin olsun diye söylüyorum o yalanmış :|

• ordaki turk kizlarini bilmem de ama biliyorumki o turistlerin amacida zaten o turkiyeye gelmelerinin sebebi erkeklerle zaman gecirmekse neden kaba davransinlar havali davransinlar degilmi :)

• öyle tabi yanlış anlama ben türk kızlarına bişey demiyorum zaten bende kendi ülkemin kızıyla evlenecem sadece kıyaslama yaptın bende gördüklerimi duyduklarımı söyledim.ama şuna emin ol türk topraklarını çıkınca heryerin kızı bizimkilerden daha hoşgörülü.nebileyim bizimkilerde biraz daha hoşgörülü biraz daha yumuşak tavırlı olsa ben bizim kızlarımızın güzelliğini hiç bişeye değişmem:)

• sen güzelsindir çoğu yabancının türkler neeye benziyor bir fikri yok.fikri olanlarda olumsuz olarak biliyor.türk kızlarından güze olanlar olsada oran fazla değil.güzel olanları da elde etmek zor baya e üşengeçte olduguma göre mühendis çıkınca rusyaya gitsem iyi olacak :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• birçok iyi özelliğe sahibiz.

2|0
    0|0
  • Türk'ler esmerdir.

Esmer kız da kafadan güzeldir. Evet, Türk kızları güzel.

2|0
    0|0
    • Esmer : /

• :))))) ben ikinizi de beğeniyorum..cidden hatları karıştırdım.ama kalbimden geçen hisler aynı meleklerim:)))))

• Tamam tamam sus : / Konuştukça batıyosun balım <3

Olsun teşekkürler yinede :D Muahh :*

• beğeniyorum bizi :)

1|0
    0|0
  • Ben begenmiyom

0|0
    0|0
  • Türk kızları yabancılara otantik geliyor. Sanki her an dansöz kıyafetimizi cıkarıp giyecekmişiz gibi.

1|0
    0|0
  • turk kizlar ergenken cok kotu oluyo ama 20 ve sonrasi cok guzel oluyruz :D

0|0
    0|0
  • şahsen ben kendimi hep beğenirim.başkalarının da ne dediği umrum olmaz.

2|0
    0|0
    • Kendini beğenmeyeceksin de kimi beğeneceksin bebeğim?

Ayrıca ben de seni beğeniyorum <3

• Ahah :D Sabah sabah nasıl bir ego tatmini yaptım anlatamam balım <3 Ohh miss gibi oldu.. Teşekkürler :*

• Biz de seni beğeniyoruz güzellik. Içinin sıcaklığı, samimiyeti, güzelliği dışına yansımış. Maşallah <3

• Güzeliz sanki be : /

2|0
    0|0
  • herkes farklılık peşinde belki o.O

0|0
    0|0
Yükleniyor...