Hiçbir şeyi takmayan arkadaşlar

Size hayranım bunu nasıl başarıyorsunuz .

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• Hiç birşeyi takmamak değilde sorunlara sıkıntıları olduğu gibi kabul ederim, Yaptığım işlerde yaşadığım ilişkilerde beklentisiz oldum hep akışına bıraktım, bu hayatta hiç kimse ve hiçbirşey için canını sıkmayacaksın hayatta olumlu durumlar olduğu gibi olumsuz durumlarda var olumluyu kabul ettiğin gibi olumsuzuda kabul etmelisin, yaşadığın şeylerde çok fazla beklentiye girmemelisin. bunları yaptığın zaman senden rahatı senden huzurlusu mutlusu olmaz. Bunları tabi tecrübe ederek anlıyorsun öğreniyorsun nekadar erken uyanırsan kardır :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Meslek sırrı söylenmez

0|0
    0|0
  • hiç bişeyi takmayarak..

0|0
    0|0
  • Ego ve Kibir çoksa sadece olayları bastırır geçer. Düşünmek insanın kendisine saygısının bir sonucudur.

0|0
    0|0

• her şeyin bir sebebi vardır.sebebi yaratanda allahtır.o yüzden oluşan her şeyde Allahın bir bildiği vardır diyerek öylelikle alttan alıyorum..

1|0
    0|0
  • Kendi adıma konuşmam gerekirse başaramıyorum. Sadece takmıyormuş gibi görünüyorum. Aslında o takmadığım gibi görünen sorunlar içten içen beni bitiriyor..

0|0
    0|0
  • kim demiş takmadığımı. kafamda binlerce sual, karmaşa keşmekeş var şuanda...

0|0
    0|0
  • çünkü zamanında çok takıp, ders aldık ^^

0|0
    0|0
  • Kendimizi kandırıyoruz.

1|0
    1|0
  • Aykırı olmak bütün mesele.

0|0
    0|0
  • zittir ederek :D

0|0
    0|0
  • dışardan öyle görünür

0|0
    0|0
  • okyanusta yüzen havuzda yıkanmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• hic birseye takmayan insan yoktur ama herseyi oldugu gibi kabul edip sorun yapmayan insan vardir .kendine güvenmek en önemlisi :)

0|1
    0|0
  • haralde zorlama ile değil kişilikle olan birşey

0|0
    0|0
  • Hiçkimse hiçbir şeyi takmadan yaşayamaz.

0|0
    1|0
  • bence o kişiler öyle görünüp içten içe acı çeken insanlar.

0|0
    0|0
  • Takıyordur da ama dışarıya belli etmiyordur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...