Kafanıza taktığınızı yaparmısınız ?

mesela ben kafama koyduğumu yaparım yeterki isteyim tabiki allahın izniyle... şimdide motor sevdası içimde kafama taktım alacam ama bu yönün bir yönden rahatsız ediyo siz kafa ya taktığını yapmak iyi birşeymi ?

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• Ben biseyi cok istyosam ne yapip edip istedigimi elde ederim, ama bazen kotu oluyo. Farketmeden istegim icin birilerini uzebilyorum

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Taktıklarımdan ziyade hedeflerime odaklanmayı tercih ederim...

Takılan birşey, iyi midir diye sormuşsun. Nasıl bir takıntıya sahip olduğuna bağlı... (Takıntı da bir garip durdu cümlede ama neyse :))

Bu işi hakkıyla yaptığını farz et ve sonucunda ne gibi artılara ve eksilere sahip olabileceğini düşün. Daha sonra ilk adımını at.

0|0
    0|0
    • tutkulu biriyim istediğim olmadan kesinlikle tatmin olmam ama isteklerim üzerine bastırdığım zaman çevremdeki insanları kırıyorum eksileri bu daha bir artısını göremedim

• Böyle dediğine göre mutlaka bir psikoloğa git.

• piskolok falanda içinden çıkamaz...sanki saplantılı katillerdeki takıntılar gibi kendimi çözemiyorum bir türlü kafamda milyonlarca soru işareti var hangisine cevap arıyacağımı şaşırıyorum

• eğitim konusunda derslerimdeki başarım konusunda öyleyim ama onun dışında inatçı biri değilim.

0|0
    0|0
  • Bence yerine göre iyi yerine göre kötü.

Ha ama gel bana sor, inadın alası bende vardır :D

0|0
    0|0
  • Gözükarayım bende yaparım

0|0
    0|0
  • Evet.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• allah ın izninin o anda kimin tarafına geçtiğine bağlı işte

0|0