Hakem Galatasaray ın 2 Penaltisini Vermedi Ne Düşünüyorsunuz?

Galatasaray ın yine hakkı yenmeye devam ediyor ne düşünüyorsunuz?

0|0
2|7

Kızlar Ne Diyor 2

• Aynen ya fener macındada boyleydi

1|1
    0|2
    • 9gün

Fener maçını izleseydin keşke.

• 9gün

Penaltı değildi ki o. Yani futbol kuralları içerisinde bence ve Tüm kanallarda söylendiği gibi penaltı değildi. Kapamış elini ayrıca dirsekten yukarısına çarpıyor çok yakından gördü Cüneyt Çakır. Ben bile 3-4 izlemede anladım olmadığını. Tek hata Sabrinin pozisyonuna yetişememsiydi yan hakemin.

• 9gün

@My0neS ole diyelim ozaman ☺

• ben seni korurum kuddusiiiii korkma

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Aynen öyle 2 penaltı verilmedi biri %100 tartışmaya açık değil bursanın golüde ofsayt kokuyor.

1|0
    0|1
  • Muslera kırmızı karta tartışılmayacak harekete acaba kart versemmi diye düşünen hakemler vardı. Yani boş yere hak mevzusu yapma. Bursanında verilmedi. İvan Bebekle karşılaştı sanar görenlerde.

0|1
    0|0
    • 9gün

Penaltilar?

• 7gün

Öğrendiğin zaman demek istediğimi. Aaa diyeceksin.

• 7gün

Yav he he

• hayırlısı

0|1
    0|0
  • izlemedim maçı

0|0
    0|0
  • Antalya maçında etonun temiz golüne faul veren brumaya musleraya de jonga kırmızı veremeyen demirören hakemlerine alıştınız tabi neyse ki bu maç hakeme gerek yoktu hamza hamzaoğlu halletti :D

0|0
    0|0
  • Cim Bom u doğrayıp beşiktaşa yardımcı oluyor bu hakemler
    hep o demirören yok mu bir gitmedi o koltuğundan
    çok şüktür kazandık

0|0
    0|1
  • Ağlamak yerine iyi oynamak lazım çok kötü oyun var hakemi bahane etmekle bir yere varılamaz

0|0
    0|3
    • 10gün

Kötü oyunmu var? Aç maçı izle pasları gör

• 10gün

İlk 20 dakika izledim hiç begenmedim selçuk ve de jong etkisiz inşallah bursa kazanır riekerink gider fatih terim gelir

• 10gün

Galatasaray süper oynuyor geçen haftalara oranla dağlar kadar fark var Bursanin attığı gol ofsayt Brumanin şutunda net el var hakem yine penaltıyı vermedi

Yükleniyor...