Sevgilim yaş konusunda bana yalan söylüyor gibi

ilk önce netten tanıştığımızı söyliyim. yaşını hiç sormamaıştım çok olgundu aynı yaştayız sanıyordum. ama daha sonra bana yaşının nüfusta daha küçük olduğunu ama kendi yaşının büyük olduğunu söyledi. fakat şimdi inanmamaya başladım çünkü en yakın arkadaşları hep 19-20 yaşlarında. kimliğinede baksam küçük görünücek. nasıl anlarım bana yalan söyleyip söylemediğini? çevresindekilere sorsam garip olcak :S ayrıca uzun süredir birlikteyiz ya 19 yaşında falansa ben 22 yaşındayım ve 3 yaş bana ters..

Güncellemeler:
böyle büyük bir yalan söyleyecek biride değil ama onu istemememden korkup söylemiş olabilir:S

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• her şey tamam yaş sıkıntı yani.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Merhaba arkadaşım.

Ona gerçekleri söylemesini iste. Bu konuda soğuk kanlı davran ve aranızda yaşın problem olmayacağını üstüne basa basa söyle. Zaten ötmeye başlar ;)

0|0
    0|0
    • şimdi son zamanlarda aklıma takıldı bu konu 1 buçuk yıldır birlikteyiz. sorsam diyecek ki nerden çıktı bu şimdi ?

• görüştük kaç kere.. ama yaşını tipine bakarak tahmin edemedim

• Allah allah. Arkadaşım yüze bakarak anlaşılmaz ki :) Beni gören 20 yaşımda sanıyor ama 23 yaşımdayım ve 24 ume basicam :) Arkadaşları ya da ailesinden kisilere soracaksın. Kardeşi abisi vs.

• hadi 19 yaşında olsun diyelim, biliyorum bayanlar buna çok takılıyor ama olgun bir kişilikse neden olmasın.

ama eğer sana yalan söylemişse olay değişir tabi. yalnız seni kaybetmemek için böyle bir yalan söylemişse, affedilebilir bence. sonuçta seni seviyor olmasını dikkate alabilirsin.

0|0
    0|0
    • ben takıyorum. 1 yaş olsa neyse ama 3 yaş falansa olmaz ablamıyım ben :S

• senin kararın tabi. saygı duymak lazım.

• Seviyosan oda büyük gösteriyosa yaşı sıkıntı yapma derim. ama okulu ne zaman bitirdi kaldımı sınıfta falan ya da okul arkadaşları kaç yaşında oğrenebilsen oda aynıdır büyük ihtimal

0|0
    0|0
  • aman salla ciddi arıosan gel bana tkaıll..dd

0|0
    1|0
  • sübyancı mısın sen ya?

ayrıl hemen çocuktan, o da olgun birini bulmuş yiyor ne güzel...

0|0
    2|0
  • Kesin yaşı küçük kız çocuğumu küçük yazdırsınlar

0|0
    0|0
  • yalan söylüyor ama bunu seni kaybetmemek için yapmış da olabilir. itiraf etmesini sağla. peşin hükümlü olma. yaşa da bence bu kadar takılma tabi eğer seviyorsan.

0|0
    0|0
    • 1 yaşa falan takmamda 3 yaş olmazya :( nasıl itiraf ettirebilirm hiç bilmiyorum

• bunu samimice yap. canımlı cicimli yap. yaşının küçük olmasının senin için önemli olmadığını ima et. samimiyetine inanırsa zaten bir süre sonra itiraf eder.

• Olabilir benim arkadaşımıda küçük yazdırmışlar askere geç gitsin diye

0|0
    0|0
  • önemsiz bir yalan

bende boyumu biraz fazla yazdım)

kısa diye kaçmasın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• bu kadar sıkıntıya girme direkt git ve sor.

0|0
    0|0
  • bencede yalan gibi geldi banada.. maalesef internette böle durumlar oluo benimde bir arkadasım bir cocugu 2 yıl boyunca kandırmıstı yası konusunda

0|0
    0|0
    • nasıl öğrenirim ya. bizimde nerdeyse 2 yıl olcak..

• vallahi hicbi fikrim yok ki ama yalan sölüosada seni kaybetmek istemedi icindir bende normalde yasa takarım ama sende seviosan bosver yası

• muhtemelen yalan söylemiş.yakın arkadaşları hep o yaşlardaysa o da öyledir

0|0
    0|0
    • of bunu hazmedemem ya. kesin nasıl öğrenirim ki :S

• hep buluşuyoruz. buluşmakla ne alaka:) görünüş olarak yaşını tahmin edemiyorum ki sakallı falan bir tip :)

• netten yürütenler falan varya ona dayanarak sordum müneccim değiliz burda hiç birimiz :)

• okulları bıtırdıgı tttarrıhten anlayabılırrsın

0|0
    0|0
  • ancak annesinden öğrenebilirsin başka tülü öğrenemezsin ya da ortak arkadaşınz falan varsa benim sevglimde ben 21 yaşındayım oda aynı sene doğdu sanyodmö aynı yastayz sanyodm baktım kimliğini vermyo bana neden vermyosn diynce gıcıklık olsun diye yok resmim kötü saçma sapan seler söyledi o uyurken gittim baktım ehliyetine bir yaş küçükmüş baktım demedim sadce benden küçüksün niye söylemyon salak dedim hala aynı sekil yok değilm falan dyo kendi halinde bıraKTm yediremiyo:D

0|0
    0|0
    • :D ya kimliğimde küçük yazıyor dedi zaten baksamda nolcak ki. kimliğinde yazan değilde gerçek yaşı önemli benim için. 1 yaş olsa umrumda değil 3 yaş gibi geliyor bana :( halbuki benden küçükte göstermiyor ama olsun

• abla gibi hissederim kendimi :D gerçi o benden olgun ama

• :d DAHA GÜZEL İŞTE yeri geldimi çocuğun bile olcak sevgili dedğin

Yükleniyor...