Sevgiliyle sırları paylaşmak

arkadaslar cddı dusundugunuz sırlarınızı acmak konusunda guvendıgınız kısıye aılevı ve ozel sırlarınızı anlatırmıydınız. ben kmseye pek guvenmem aılevı bıtakım sıkıntılarım var gecen gun annemle babam tartıstı bunu sevgılıme anlatmak ıstıyorum.dostlarımada anlatmadım.cddı de dusunuyoruz acaba ona aılevı sırlarımı cok ozeller harıcınde acsam sonradan aılem hakknda kotu dusunurmu veya evlenınce bu konu hakknda tırıvırı yaparmı evet beyler kız arkadasınız sızle paylassa ne yapardıız

0|0
55

En İyi Erkek Görüşü

• Sevgiliye sır vermek gibi bir yanlışlık yapmak ne büyük bir hatadır, bu durum düşmana silah vermeye benzer

1|0
    0|0
    • neden bukadar abarttın peki

• Cevrendeki her insan potansiyel bir duşmandır , ama dost olmalarını istiyorsan onlara düşmanlık için fırsat tanıma, rahat bir yaşam sürersin , şunu uygularsan başın sıkıntıda asla olmaz;

Kx3 kuralı

Konuşma

Karışma

Kaytarma

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 4

• Sakin boyle seyler yapma.

1|0
    0|0
  • Karşındaki adam gibi adamsa hiç sorun olmaz ama sütü bozuksa yarın yüzüne vurur.

1|0
    0|0
  • herkesin evinde olan ufak teefk sorunlar vardır gayet doğal konuşulması mahremiyet dışında

1|0
    0|0
  • dünyanın binbir türlü hali var bence eline koz vermiş olursun yarın yüzüne vurursa eğer ki inşallah böyle bişey olmaz canın çok yanar

1|0
    0|0
    • çok haklısın bende böyle düşünüyorum ama öylebiri değil Allaha şükür

• inşallah ama inşallah sen böyle olmazsın çok mutlu olursun çooooook mutlu ol Allah seni benim durumuma düşünmesin sevdiğinden az sevilmezsin inşallah mutlu ol daha ne diyim ki..:(

• çok teşekkür ederim ALLAH razı olsun senden

Kızlar Ne Diyor 5

• ßen sevgilime sevgilimde bana bütün herseyi anlatır birbirimizi ve ailelerimizi hic yargılamadık tam tersine birbirimizin yanında olduk bende ailem hakkında çok seyleri anlattım en cok o destek oldu bana hatta onlara karsı o yumusattı beni o destek oldu bana cok farklı bir ciftiz o konuda cok sükür ikimizde anlayıslıyız ve bu durumdan cok mutluyuz hicbi gizli saklımız yok tek sırdasıyız birbirimizin bizde ciddiyiz sende paylas ztn senin icin doru biriyse sana gösterdigi tavırdan anlarsın sevgisini baslarda bende süpheliydim bundan korkuodum ama onu tanıdıkca öyle biri olmadını gördüm ve anlattım ii ki de anlattım o rahatlattı beni

1|0
    0|0
  • Ben anlatıyorum o da anlatıyo. Normal bunlar

1|0
    0|0
  • güveniyorsan anlat rahatla

1|0
    0|0
  • ben anlatıyorum oda bazen anlatıyor. zaten anlatıpta ne anlatıcam her ailede olan tartışmalar falan. intikam dizisindeki aile gibi değiliz çok şükür :D:D

1|0
    0|0
  • gerekli olmadıkça anlatılmamalı

1|0
    0|1
Yükleniyor...