Nerde cimbom taraftarıı :) cimbomlu olmayan gelmesin lütfen :) ?

eveet arkadaşlar cimbom tarftarı arkadaşları görmek istiyorum nerelerdesininz bakimm :) ne düşünüyosunuz takımımız hakkında yenilsekte taraftarmıyız hep berabeeerrr rerere rara :) ?nerde cimbom taraftarıı :) cimbomlu olmayan gelmesin lütfen :) ?

0|0
6|8

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 8

• Burdayız tabi sonuna kadar Galatasaray futbol seviyorum Galatasaray seviyorum daha ne olsun :) Çok doğru söz yeri gelir bekleriz yeri gelir kükreriz. Ama takımda yanlış giden çok şey var bunu kazandığızda bile dile getirdim tepki yedim gelinen nokta ortada Bursa maçından mutlaka 3 puan almalıyız.

1|0
    0|0
    • 8gün

kardeşim eleştirilecek tabıkı cok sey var ama taraftar olmak başka bişey renklere asık olmak başka ;)

• 8gün

Orası öyle kümede düşsek 3. ligede düşsek yine Galatasaray'lıyız orda sorun yok :) İyi giderken konuşmak taraftar olmak güzel kötü gündede yorumunu yapacaksın destekliceksin bak şu aralar iyi giden taımlarda taraftar patlaması oldu sitede 1 yıldır filan yani boşver uzun konular Galatasaray der susarım :)

• 8gün

aynen kardeşim :)

• yazık la size :)

0|1
    0|0
  • siz daha cok beklersiniz. sizin bir buruma vardı ya acıklamasını oku

0|2
    0|0
    • 8gün

neyi çok bekleriz kardeş? bizim pek bekleyecek bişeyımız kalmadı her turlu başarımız var cok şukur ;) ligde en fazla şampiyonluk en fazla kupa yani sen once bunlara saahip ol sonra yaz yorumu. takılmışşınız gecmişe deme gelecekten umudumuz var her takımın kotu sezonu oldu bjk kotu sezonunda sen bjk li değilmiydin? ben de bunu gosteriyorum burda bence boşa polemiğe girmeyelım cunku cimbomluları sordum baskalarını değil

• 8gün

haklısın bu bir gerçek bütün rekabeti bütün takımlarımız güzel kılar gs de derdinden kurulur inş. rekabet ortamı sağlar çünkü lig bütünü ile onlarla güzel

• 8gün

aynen kardeşim dediğin gibi kırıcı olmaya gerek gerek yok :)

• 18 senedir kükrüyemiyorsunuz saraçoğlunda?

0|0
    1|1
    • 8gün

cocuk cocuk konusma kukreme sadece galibiyet değil. klişe klişe laflar soyluyonuzz sonra biz şampyon olduk diyoz stadınız da yediremediniz ışıkları söndürdünüz buna klişe diyonuzz nede cok yaranız varmıs mk iyiki nerde cimbomlular dedim

• Stad boş diye mi söyledin. Bu bir takıma ihanettir. Oh iyi ki biz böyle yapmıyoruz.

0|0
    0|0
    • 7gün

Stadin bosluguyla ne alaka sorublumusun soru maçtan kaç saat önce paylasildi kardeşim

• 7gün

Maçtan 10 saat önce bile 15.000 kişi ya var ya yok deniliyordu. Zaten kombineler var %90. Yani maç sonrası ile 10 saat öncesinde pek bir fark yok.

• 7gün

Peki o zaman kardesim cevabim yine ayni o yüzden yazmadim

• burada 💛❤️

0|0
    0|0
  • aynen öyle gün gelir bekleriz gün gelir kükreriz
    daha hiç bir şey bitmedi

0|0
    0|2
  • Çünkü vergi ödemiyoruz en sevdiğim şey vergi kaçırmaktır

0|1
    0|1