Erkeklere soruyorum!!!

Sevgilinizle dışarıda öpüşmekten utanır mısınız sizce utanılcak bişey mii ?

0|0
2|20

En İyi Erkek Görüşü

• Tabi yani olabilir hele ki cok kalabalık bir ortamda utanabilirim cunku sakinirim herkesten

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Bu Durum Bende Degısebılıyor Mesela Konya'lıyım Konya'da Opusmeye Cekınebılırım.. Ama ıstanbuldayken Hc takmam.. Antalya'da da Takmıyorum.. Ama Kastamonuda Ckınıyorum Bu durum O Ankı pıskolojınız Ve yer farkına Gore sekıllenır Erkekte olsun KAdında olsun Aynıdır..

0|0
    0|0
  • değil elbette. sokak ortasında kadını döven insan utanmıyorsa öpüşmekten neden utanalım.

0|0
    0|0
  • İnsanları hayvanlardan ayıran en önemli özelliklerin başında EDEP ve HAYA gelir.

Dışarda öpüşürken rahatım diyenler hayvani bir içgüdüyü sergilemektedirler.

0|0
    0|0
  • Evet utanılacak bir şey. Ama etrafta kimse yoksa ve kimsenin kolay görebileceği bir yerde değilsek öperim ki öptüm de.

0|0
    0|0
  • Benim sevgilim yok ama olsaydı insan içinde öpmez sarılmazdım :D Çekinirdim yani, sevgi gösterisi yaptığımı düşünsünler istemezdim.

0|0
    0|0
  • ortamana bağlı insanların icinde utanırım

sakin park ve cafe yerlede utanmam

dişini cekerim :)

0|0
    0|0
  • Öpüşmek yaşanan aşkın ibadetidir

0|0
    0|0
  • valla utanmam. utanılacak birşey ama ben utanmazın tekiyim :))

0|0
    0|0
  • sadece sinemada ^^

0|0
    0|0
  • türkiye gibi bir ülkede evet utanırım sonuçta milletimiz bu tür olaylara pek güzel bakmıyor ama başka bir ülkede olsak *ikimde olmaz :)

0|0
    0|0
  • Utanmak ayrı kız hakkında çevrede farklı görüşler çıkar. Bu yüzden bile dışarıda öpmem

0|0
    0|0
  • Sapıkça gelir bana değer veren yapmaz

0|0
    0|0
  • ben utanmam

0|0
    0|0
  • utanırım. yapanlara da söverim

0|0
    0|0
  • İnsan düşüncelerine göre değişir ama ben rahat olamam şahsen yapı meselesi birde

0|0
    0|0
  • ben utangacım utanırım ama herkes öpüşüyo artık utanılcak bişi değil

0|0
    0|0
  • meydanda öpuscek halınız yokya kuytu köşe bir yerde neden olmasın amk sacmalık sordugun soru

0|0
    0|0
  • bence değil

0|0
    0|0
  • sevgilim yok maalesef

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...