Öyle bir evliliğe önce ben engel olurum dedi?

İş arkadaşıma aşığım.Sanırım kız arkadaşı var.Belli etmemek için çırpınıyorum.O da benim çok özel olduğumu hayatında vazgeçemeyeceği arkadaşları arasında olduğumu falan söylüyor.oysa ki iş dışında görüşmüyoruz ve hayatındaki insanı bile bilemeyecek kadar uzağım ona ve hayatına.bana 1 yıl içindeki evlilik planlarını eş adayının kimliğini belli etmeden anlatıyor ben dinliyorum.bugün konu benim evliliğime geldi.ben de meslektaşımla evlenmek istediğimi söyledim.beni ancak meslektaşım anlar dedim.konudan gerildiği her halinden belliydi.yüzünde samimiyetsiz bir gülümsemeyle sakın ha öyle bir aptallık yapma önce ben engel olurum o evliliğe dedi.kendisi ile meslektaşız.aslında hiç de yakınımda olmamasına rağmen yakınımmış ve hayatıma müdahale edebilecekmiş gibi davranmasının sebebi ne?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• anlamış zaten epeydir. bugun ifşa etmişsin. adam korkmuş. birazcık gonlu varmış ama % 20 gibi. o da sanırım her erkekde olan capkınlık diyelim iş ciddiye binince böyle tepki vermesi doğal. senin yapacağın artık yanan ataeşi yavaş yavaş söndürmek. ve mümkün olan kısa zamanda yeni bir hayata baslamak ..zor işin. kolay gelsin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• benden uzak dur demek istemiş arkadaş kısacası..anlamıştır o senin hafiften meyilli olduğunu..

0|0
    0|0
  • bence anlamış ondan hoşlandıgını

bu iş olmaz, unut diye mesaj vermiş.

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...