Öleceğinizi kabullenir miydiniz?

Bir gün rüyanızda azraili görseniz ve bir sene boyunca ölümle alakalı rüyalar görseniz fakat bir türlü öleceğinizi kabul etmeseniz sonra birden hasta olsanız kanser gibi öleceğiniz kesinleşse ÖLECEĞİNİZİ KABULLENİR MİYDİNİZ? SON OLARAK NELER YAPARDINIZ?PES Mİ EDERDİNİZ YOKSA DİRENİR MİYDİNİZ?ben henüz durumu kabullenemedim en çok ta sevdiğimle evlenip mutlu bir yuvam olamayacağı için üzülüyorum ve onun dışında ailem için endişeliiyim

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• rüya insani etkiler ama bende bir ara rüymda kemik kansri oldugumu gördüm bana 6 ay ömrün var dediler,o zaman öylesine üzüldümki demek koca ömür bitti hicte allaha layik kul olamadim diye üzülerek uyandim,hala unutamiyorum ama öyle birsey olsa ölünceye kadar hastalikla mücadeleye devam derim,ama beni etkileyen birsey var benim bir taniigim biri öyle oldu ve 6 ay yasadi,sonrar arda arda 5 yakin kisi yani hep tanidiklarimizdan cok ani ölümlerle gittiler hepside kanser.sonucta zaten ölecezde allah hayirli ölüm versin,yoksa kimse dünaya baki degil.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• geçmiş olsun. direnmeli mucadele etmelisin. bilgilenmeli arastırmalı surekli aksiyon içinde olmalı ve moralini her daim yuksek tutmalısın. ve ruyalarına pek itibar etme.

0|0
    0|0
  • link kimse ölümü bilemez azrail a.s bile kimin ne zaman ölecegini bilemez emir geldiginde uygular emir gelmis olsaydi zatenşu andurum belliydi olmadigina gore kimse bilemez bunu 3 ay yasamaz ölümcül hastalık denen adam 15 yil yasiyor turp gibisin dedigin adam sabah olmus kalp grizi gecirmis ölmüs hic kafana takma hastayım ben ölücem diye vakti gelince herkez olecek :) sadece kendini üzersin

0|0
    0|0
  • Bir gün mutlaka bu hayat son bulacak ama ne olursa olsun asla pes etmem son ana kadar direnirim kazanacağımı bilerek

0|0
    0|0
  • kabullenmesem dahi, sonuç değişecek mi? hayır, asla. e o zaman?!

0|0
    0|0
  • neden evlenip yuvan olmayacakmış onu anlamadım ben ?

0|0
    0|0
  • ölüm allahın emri öyle düşünür ve derdim.kısmet ama zor tabi allah ölümünde hayırlısını versin

0|0
    0|0
  • ölecek olsaydım geride bıraktıklarımı düşünürdüm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ne olursa olsun birazcık daha mutlu yaşamaya bakarım :) :) ölücegimi filan kabullenmem hayatta hiçbişey kesin degildir kanserse kanser ne olacagı belli olmaz kanserim dersin tedavi olursun iyileşirsin belkide bilemezsinkii boşuna üzülmekle kalırsın o yüzden ne zamana bırak ne şansa allaha bırak herşeyi diyelimki tedavi kötü oldu tıpta bir çare yok hiç bir çare yok ozaman yinee üzülmeyeceksin Diyorlar ya korkar mısın ölmekten ?

İnsan hiç korkar mı yaşadığı yalan bir ömürden sonra yaşayacağı tek gerçekten...

0|0
    0|0
  • Hepimiz ölücez, ben bile şuan endişeliyim beynimde tümör var mıyokmu bilmiyorum bile, gitmiyorumda ama korkumda yok kabulleniyorumda öleceksek ölürüz nolcak.

0|0
    0|0
  • mecbur kabul ederdım ve sevdıklerımın bnı okdar ıyı hatrlamısnı ısterımkı ouyle olması ıcın elımden gelenı yprdım :( senn bı rahatszlıgın mı var

0|0
    0|0
Yükleniyor...