Hayatımdan birini çıkarınca neden böyle oluyorum ?

Bugün hayatımdan birini daha çıkardım . Bu insan sözde benim yakın arkadaşımdı . Yapmadığım bir şeyden dolayı beni ağır hakaretlerle tehdit etmişti çok kısa bir süre sonra pişman olmuştu bende affetmiştim. Bugün yine beni yapmadığım bir şey yüzünden facebooktan silmiş. Aradım meşgule attı. Kardeşini aradım o da meşgule attı. Ortak ikimizinde yakın olduğum bir arkadaşıma sordum o da kavga etmişsiniz dedi benim haberim bile yok . Tekrar aradım yine meşgule attı hakkımda olur olmaz şeyler demiş son bir meaj yazdım sonuna da seni bir daha ne arar ne sorarım hadi sana iyi günler dedim

. Gelelim canımın sıkıldığı noktaya hayatımdan birini çıkardığımda ben çok kötü oluyorum . Çünkü biriyle küs durmayı sevmiyorum ayrıca bı insan gidip olur olmaz kişilere dedikodumu yapacak bunu da biliyorum. Ne yapmamı önerirsiniz şu an çok mutsuzum sevmiyorum böyle şeyleri.

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• öğreniyorsun hayatı. yavas yavas. insanları daha fazla tanımaya calıs. cogunun ortak özelliklerini göreceksin. ve yakın arkadaslarını secerken daha secici olacaksın.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• küs kalmak iyidir.zamanı gelir kıymet anlaşılır

0|0
    0|0
  • hayatın gerçeklerini gördükçe yalnızlaşır insan adanalı

0|0
    0|0
  • Sadece 1 kisiye herseyimi acarim ama o beni asla arkamdan vurmaz kussekte ben kimseyi arkasindan vurmam kussemde nefret etsemde onun disinda kimseye hicbirsey anlatmam rahatim yani hem icimdr kalmaz hem de arkadan vurulmam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Çıkarmışın hayatından boşver

0|0
    0|0
  • Bana bana benziyorsun kac senelik arkadasın

0|0
    0|0
Yükleniyor...